Skąd Krzysiek mógł to wszystko wiedzieć?

  • 22.10.2019, 14:18
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Skąd Krzysiek mógł to wszystko wiedzieć?
. W kolejnym dniu głośnej sprawy miłoszyckiej nie wytrzymała mama zamordowanej Małgosi i wygarnęła zeznającemu właśnie Krzysztofowi: - Dlaczego kłamiesz cały czas i kogo chronisz? Krzysiu, kłamiesz! To jest cwaniaczek, kombinator. Jeszcze mu w to graj i tak jest przez 23 lata. Tak samo, jak nie słyszał krzyku "mama", gdy Małgosia wołała. Słyszał. Pół wsi słyszało, ale nikt nie pomógł. Pani, która podkładała do pieca, druga, co na schodkach stała... Nigdy ich w sądzie nie widziałam. Krzysztof tłumaczył, że o tym krzyku usłyszał od innych i tylko powtarzał. Sam tego nie słyszał. - Tamtej nocy na tym podwórku nie byłem - przekonywał. Jego odpowiedzi ponownie doprowadziły mamę Małgosi do emocjonującego wystąpienia: - On wyprowadził moją Małgosię, rozumiecie?! Może go to wszystko przerosło? Dawno powinien siedzieć w więzieniu za to, że ukrywa współsprawców i on jest współsprawcą. Nie wiem, dlaczego on chodzi po wolności. Wyprowadził mojką córkę na śmierć...
Więcej w kolejnym wydaniu "Gazety Powiatowej" - już od środy po południu do kupienia na terenie powiatu oławskiego.
 
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 18.11.2019, 19:58
Zostawcie już Komendę w spokoju!! Teraz prawdziwi sprawcy będą się nim zasłaniać. Będą się bronić. I mają prawo. Mają bardzo dużo do stracenia. Życzę im dożywocia!
Podejrzany
Podejrzany 23.10.2019, 10:25
Na to pytanie mozna odpowiedziec pataniem: A skad, od kogo Tomek Komenda dowiedzial sie, ze jest gwalcicielem, morderca, gwalcicielem w Jelczu nad stawami????. A skad sie wzielo pasujace DNA, odciski zebow Tomka, czapka, wlosy itd., itd.., jak Tomka Komendy nie bylo tej sylwestrowej nocy w Miloszycach.
Kaminski, zadaje Ci pytanie SKAD TOMEK SIE O TYM DOWIEDZIAL???, SKAD TOMEK KOMENDA MOGL O TYM WSZYSTKIM WIEDZIEC???, CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!!!.
Mam wiecej pytan, ale po kolei.

Pozostałe