Na wycieczce w komendzie

  • 21.10.2019, 14:53
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Na wycieczce w komendzie

Uczniowie klasy III policyjnej z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie odwiedzili Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu

Przyszłoroczni maturzyści mieli okazję zobaczyć i zapoznać się z zadaniami niektórych wydziałów komendy wojewódzkiej, w szczególności z pracą funkcjonariuszy z laboratorium kryminalistycznego. Słuchacze zostali również poinformowani o warunkach rekrutacji do Policji.

Oprócz wielu interesujących zagadnień przedstawionych przez panią naczelnik, dotyczących pracy w laboratorium, mieli okazję dowiedzieć się, jak działa policja w przypadkach poważnych zagrożeń. Obejrzeli pomieszczenia sztabowe oraz miejsce poświęcone zamordowanym i poległym w służbie policjantom.

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe