Trwa licytacja wyjątkowego albumu!

  • 15.12.2019, 18:17
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Trwa licytacja wyjątkowego albumu!

Trwa licytacja wyjątkowego albumu!
Na FB sołtysa Bystrzycy Michała Rado trwa licytacja książki Lesława Mazura "Oława w latach 60. i 70 na fotografiach Lesława Mazura".
Skąd pomysł i na co idą pieniądze?
- Szanowni Państwo! Pan Lesław Mazur, widząc moją informację o zbiórce pieniędzy na organy do naszej kaplicy, postanowił przekazać ostatni dostępny egzemplarz swojego wyjątkowego albumu na licytację, z której cała kwota zostanie przekazana na zakup organów - pisze Michał Radu. - Licytujemy przez 7 dni, do 16.12 do godziny 20.00, składając oferty w komentarzu pod postem. Zachęcam, bo album jest naprawdę wyjątkowy! Cena wywoławcza 100 zł.
Książka nie jest już do kupienia normalną drogą - aktualny nakład wyczerpał się w dniu promocji - dodruk zapowiedziano dopiero na połowę stycznia. Ta licytacja to więc jedyna okazja, aby mieć tak wyjątkowy prezent pod choinkę.
Aktualna cena to 300 zł

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe