Siłacze się pomylili?

  • 19.10.2019, 16:01
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Siłacze się pomylili?
To nie plenerowa siłownia, tylko zwykła ławeczka do siedzenia! A raczej była. Najwyraźniej bowiem jakiś osiłek pomylił się i zamiast głowy użył wyłącznie siły swoich mięśni. Na dodatek  w złym celu. Teraz ta ławeczka w Jelczu-Laskowicach niedaleko skateparku, owszem, nadal jakoś stoi, ale już my na niej posiedzimy. Posiedzieć za to powinien sprawca tego wandalizmu. Jeśli nie w areszcie, to przynajmniej podczas obszernych wyjaśnień przed policjantem, zanim otrzyma karę za niszczenie mienia.  

(ck)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 20.10.2019, 11:37
Wychodząc wieczorem z basenu można zaobserwować 20-osobowe grupki mlodziezy imprezujace na parkingu, muza na full, siadają dupami na przypadkowych samochodach bo nie wiedzą do czego służy ławka.. Gdzie jest policja?

Pozostałe