Klasa Toyoty wystartowała

  • 17.10.2019, 13:04
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Klasa Toyoty wystartowała
. Jelczańska fabryka silników Toyoty we współpracy z Zespołem Szkół im. Jana Kasprowicza w J-L uruchomiła klasę patronacką „by Toyota Way”. Uroczysta inauguracja odbyła się 4 października Porozumienie o objęcie patronatem klasy branżowej I stopnia w jelczańskim Zespole Szkół podpisano 22 marca 2019 w siedzibie fabryki Toyoty. Zgodnie z nim 1 września naukę w klasie patronackiej podjęło 24 uczniów w zawodach - mechanik pojazdów samochodowych oraz operator obrabiarek skrawaniem. - Projekt połączył wartości Toyoty, którymi są: szacunek, praca zespołowa, wiara w siebie i ciągłe doskonalenie z wartościami szkoły, której motto brzmi „nie ma edukacji bez relacji” - powiedziała, witając gości na uroczystości otwarcia klasy, dyrektorka Zespołu Szkół Agnieszka Żak. Więcej w najnowszym wydaniu Gazety Powiatowej. Wersja elektroniczna dostępna TUTAJ
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pracownik Toyoty
Pracownik Toyoty 18.10.2019, 20:52
Płacy na dolnej granicy przyzwoitości. Natomiast warunki są lepsze niż u innych korporacji czy "Januszeksów". Jeżeli wpasujejsz się w panujące zasady i będziesz robił swoje, powinno ci się spodobać. Na początku może się wydać "dziwnie", bo specyfika relacji wewnątrz jest trochę inna niż w większości zakładów, ale to wrażenie szybko znika jak się zaklimatyzujesz.
AH=PRL
AH=PRL 19.10.2019, 16:44
I tu moze ja teraz że kometarz do niewolnika idioty.Ja wiem ze SKR/PGR to lepij jak kołchoz.Wole ja pierpatole stać pod biedronką i zbierac na wine tano jak zaiwaniac za suszi.Agnieszka Olejnik cenzòre robi.
Mirek
Mirek 17.10.2019, 21:32
Gratulacje!!!!!!!
17.10.2019, 14:28
Jakie są warunki pracy i płacy w toyocie ?
cześ
cześ 17.10.2019, 13:26
szkolą sobie żywe robociki :D

Pozostałe