"Kobieta powinna czerpać szczęście z rodziny, nie z kariery"

  • 16.10.2019, 12:32
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
"Kobieta powinna czerpać szczęście z rodziny, nie z kariery"

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie oraz fundacja "Dla Rodziny" zaprasza na spotkania z Jackiem i Jadwigą Pulikowskimi. Będzie można poznać "instrukcję obsługi mężczyzny" i "próbować zrozumieć kobietę"

- Jacek Pulikowski jest szczęśliwym mężem Jadwigi (od 1976 roku) i ojcem Marii, Jana i Urszuli, a od niedawna również teściem Marty i Artura - czytamy na stronie www.jacekpulikowski.pl. - Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (Angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami W serwisie YouTube można znaleźć wiele wykładów Jacka Pulikowskiego. Na jednym z nich tłumaczy "Jak być prawdziwą kobietą?". - Być prawdziwą kobietą, to znaczy być szczęśliwą kobietą. Najbardziej co dziś przeszkadza kobietom w szczęściu to fałszywe wizje szczęścia kobiecego. W szczególności te kariery zawodowe kosztem macierzyństwa.(...) Prawdziwą karierą kobiety jest macierzyństwo i matkowanie w szerokim znaczeniu. Te, które zakładają rodzinę, pierwsze źródło szczęścia powinny czerpać z rodziny, a nie z jakichś tam karier. Owszem, odchowamy dzieci, wyjdą z domu, będziemy mogli sobie robić różne kariery, działalności charytatywne takie czy inne. Ale tam gdzie są małe dzieci, każda kariera zagraża domowi i ich szczęściu Co Wy na to? Oto rozkład spotkań:
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 18.10.2019, 22:30
Warto gościa posłuchać! Ma zdrowo poukładane, jest mężem, ojcem ale też doktorem budownictwa na Politechnice Poznańskiej
Greg
Greg 18.10.2019, 08:25
Super pomysł!
Dora
Dora 16.10.2019, 21:09
Jak facet wie jak być szczęśliwą kobietą to kobieta wie jak być szczęśliwym facetem. Czyli niech zajmie się domem dziećmi i do roboty a my kobiety będziemy pachnieć i chwalić.
Mario max
Mario max 16.10.2019, 19:57
„Kobieta powinna czerpać szczęście z rodziny, nie z kariery”

Powiedzcie to singielce , która chłopa w domu na oczy nie chce widzieć.

...... , skąd te dyrdymały ?
Balcerek
Balcerek 16.10.2019, 16:19
Inflacja szaleje to trzeba wrzucić temat zastępczy !
cześ
cześ 16.10.2019, 14:27
myślę że feministki się zaraz uruchomią :D dość dyktatury kobiet :D

Pozostałe