piątek, 3 maja 2024 09:28
News will be here

Sport

Oliver z Oławy nie dał szans rywalom

I to się nazywa sukces! Praktycznie Oliver z MGLKS "Parnas" Oława rozbił grupę do lat 10 w tych zawodach

Dzisiaj, 08:25
Memoriał Barbary Szlachetki. Wyniki i zdjęcia

1 maja w Jelczu-Laskowicach odbywał się Memoriał Barbary Szlachetki. Rywalizowano na dystansach: maratonu, półmaratonu i 10 km (biegacze i miłośnicy nordic-walking). Kto zwyciężył?

01.05.2024 21:02
VIII Bieg Kresowy. Zapisy trwają

Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Kresowego

30.04.2024 12:28
Świetna drużyna z najlepszym Florianem

28 kwietnia w Wierzbnie rozegrano drugą rundę Eco Harpoon Polskiej Ligi Podnoszenia Ciężarów

30.04.2024 11:46
Mistrzowie Polski!

26 i 28 kwietnia w Wierzbnie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters. Wystartowało 150 sztangistów

30.04.2024 11:42
"Pole Powiatu" po raz drugi. Przygotowania na ostatniej prostej

Już 11 maja odbędzie się druga edycja rajdu rowerowego "Pole Powiatu". To impreza niemal dla każdego - amatorów, wycieczkowiczów i tych ambitniejszych, którzy będą walczyli o jak najlepszy wynik

29.04.2024 14:21
"Dwójka" i "Piątka" najlepsze

26 kwietnia na stadionie miejskim w Oławie odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne uczniów klas VII – VIII.

29.04.2024 13:54
Srebro i brąz w Mistrzostwach Dolnego Śląska Żaczek

Syców. Tenis stołowy. W zawodach wystąpiły dwie oławianki. Najpierw odbyły się Kwalifikacje do Mistrzostw Polski. Ewa Szandała po trzech pojedynkach zajęła w nich 7 miejsce. Adrianna Małek po dwóch bezbłędnych pojedynkach dotarła do meczu o awans na imprezę ogólnopolską. W nim po dużych emocjach uległa zawodnicze gospodarzy Wiktorii Rogackiej.

29.04.2024 12:36
"Moto-Jelcz" coraz bliżej lidera

Oławianie nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale tracą tylko trzy punkty do pierwszego miejsca

27.04.2024 14:13
Strefa kibica także na meczach Ukrainy

Niedawno informowaliśmy o strefie kibica, którą Centrum Sportu i Rekreacji szykuje na mecze reprezentacji Polski podczas Euro 2024. To nie wszystko

27.04.2024 14:07    5
II liga nie dla "Sobieskiego"

Nie udała się oławskim siatkarkom końcówka sezonu

27.04.2024 13:58
Bezkonkurencyjna "ósemka" i PSP nr 3 z kompletem

23 i 25 kwietnia na oławskim stadionie rozgrywano mistrzostwa powiatu w piłce nożnej szkół podstawowych

26.04.2024 09:35