Starosta: - Zatroskanych zapraszam do współpracy

  • 03.04.2020, 14:06
  • (tk)
Starosta: - Zatroskanych zapraszam do współpracy
Kolejny raport starosty Zdzisława Brezdenia

- W ostatnich dniach wzmogła się aktywność osób, które są mocno zatroskane, jeśli chodzi o sytuację związaną z zabezpieczeniem naszych jednostek w sprzęt ochrony bezpośredniej - mówi dziś starosta Zdzisław Brezdeń. - Napływa do mnie wiele pytań, dotyczących działalności Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego i samego starosty. W obecnej sytuacji działamy zgodnie z dokumentem, który przygotował w ubiegłym roku wojewoda. Chodzi o wojewódzki plan działania na wypadek epidemii. Wszystkich zatroskanych odsyłam do tego planu, natomiast mam też do nich apel. W tej chwili organizujemy pomoc dla naszego szpitala, już funkcjonuje punkt wsparcia wstępnej kontroli osób, które pojawiają się na naszym SORze, zaangażowani są strażacy OSP, mamy jeszcze trochę wolnych okienek w grafiku dyżurów na kwiecień, więc wszystkich zatroskanych, którzy już na tym etapie chcą rozliczać służby, inspekcje i straże z przygotowań oraz podjętych działań, zapraszam do współpracy przy realizacji tego działania.

Czy to odpowiedź na list otwarty, który wczoraj wystosowała Edyta Kubik?

Całość raportu niżej.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zatroskany 65+
zatroskany 65+ 04.04.2020, 13:14
Panie Starosto .
Ogarnij Pan temat
65+ w jrdnym czasie ma załatwić sprawy na Poczcie i stać w sklepie w kolejce?
niewykonalne jest to
J
J 04.04.2020, 12:52
Zapytajcie się Kidawy Błońskiej skąd ma rękawiczki .
dsa
dsa 04.04.2020, 13:55
Co ma kolejka na poczcie czy w sklepie do Kidawy-Błońskiej??? PiS-uarze !
Zonk
Zonk 04.04.2020, 12:28
Może starostwo zacznie od siebie i przestanie rozsyłać listem poleconym pierdy o tym, że sąsiad w innym miejscu postawi skrzynkę gazową. Mam to w poważaniu, a listonosza zmusza się do chodzenia od drzwi do drzwi, jakby nie można było takich informacji wysyłać teraz listem zwykłym do skrzynki. Myślę, że takich absurdów jest więcej
gaduła
gaduła 03.04.2020, 19:22
Elokwencją to mnie zaskoczył
Mell
Mell 03.04.2020, 17:05
Wstydzę się takiego starosty..to klenska dla powiatu..
R2D2
R2D2 03.04.2020, 18:36
A ja takich komentarzy. Słownik ortograficzny lub języka polskiego polecam...
zorro
zorro 03.04.2020, 16:04
W całej Oławie dzisiaj nie uświadczyłem rękawic ani maseczek . Gdzie to w końcu mogę nabyć? Zamiast apeli i szyderczych wypowiedzi wolałbym konkretne przykłady działań starosty oraz istotne informacje dla mnie o zakażonych w gminie, powiecie, mieście oraz gdzie może nabyć .zwykły mieszkaniec Oławy i okolic niezbędne mu obecnie maski i rękawiczki .
do zorro
do zorro 03.04.2020, 19:22
W Delikatesach Centrum koło ronda(1Maja-Kasprowicza) full rękawiczek, do wyboru i koloru...
nie, nie szukałem, po prostu byłem na zakupach i cały regał w oczy sie rzucił.

A informacje są codziennie, czytelna tabelka chyba dla wszystkich...a może nie.
np.
https://www.tuolawa.pl/wiadomo…


Roki
Roki 03.04.2020, 20:50
Wiadomo z tych tabelek ile osób w miescie , w gminie Oława, Domaniów? Nie , informacja zbyt ogólnikowa. Warto porównać informacje z powiatu wrocławskiego, które też sa zamieszczane codziennie. Widać różnicę?
Obrona Cywilna PRL
Obrona Cywilna PRL 03.04.2020, 15:29
Terytorialsi siedzą w domu , a ja weteran OC PRL mam ruszać z fotela d***** ?
nie
nie 03.04.2020, 19:23
No lepiej nie. W domu trzeba siedzieć, szczególnie w tym wieku.
Ewa
Ewa 03.04.2020, 14:44
Taka odpowiedź jest wyrazem totalnej ignorancji ze strony Starosty. Brak kompetentnej odpowiedzi,w zamian szydercze wypowiedzi i apele. Jak Pan,Panie Starosto wspomaga miasto,powiat? Co Pan do tej pory zrobił, oprócz nikomu niepotrzebnych filmików (wystarczy krotka pisemna informacja na temat aktualnych liczb) ? Potwierdza Pan tylko, w jakim wszyscy byłyśmy błędzie, głosując na Pana. Wstyd mi za Pana!

Pozostałe