Odszedł Krzysztof Andrzej Trybulski

  • 02.11.2020, 08:33 (aktualizacja 02.11.2020, 14:21)
  • TuOlawa (AH)
Odszedł Krzysztof Andrzej Trybulski
Zmarł nasz redakcyjny kolega...

Od samego początku (30 lat) związany z naszą gazetą. Dziennikarz, od lat był szefem działu sportowego "Powiatowej". Wieloletni radny miejski i powiatowy oraz wiceburmistrz Oławy odszedł nagle dziś nad ranem. Ponad tydzień walczył z koronawirusem. Miał 64 lata...

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rom60
Rom60 05.11.2020, 10:44
jedn go kochali inni nie ale nikt ne był wobec niego obojętny. Taki los niezwykłych ludzi. Żegnaj Krzysztofie byłeś żywym pomnikiem Oławy teraz nieodłączną częścią historii tego miasta
marcin
marcin 05.11.2020, 08:54
Doskonały również na antenie radiowej. Doskonałe informacje dla Programu I Polskiego radia
Dan
Dan 04.11.2020, 08:51
Walczył z koroną - ok, a tak przy okazji, na co ten Pan umarł?
monjak
monjak 05.11.2020, 14:29
na covid debilu, tak ludzie umierają na covid .., nawet bez chorób współistniejących , czy to w końcu covididioto do ciebie dotrze???
Czy sam musisz na to zdechnąć żeby się o tym przekonać na tamtym świecie???
na to
na to 04.11.2020, 10:37
Jeszcze jeden cep się odezwał.
k
k 03.11.2020, 17:06
ale lokalni idioci nadal negują istnienie wirusa i protestują przeciw obostrzeniom jak ten wariat chodzący z flagą koło ratusza
Merol
Merol 03.11.2020, 00:07
Krzysztofie, choć fizycznie na Twoim pogrzebie będą nieliczni bo ten wirus nie pozwoli nam być być Tobą w tej ostatniej drodze jednak myślami będą nas tysiące. Lokalny sport bez Ciebie nigdy nie będzie tym samym.
Jarek
Jarek 02.11.2020, 22:30
To był mój nauczyciel historii, ten facet spowodował iż pokochałem ten przedmiot niesamowicie mądry człowiek o super poczuciu humoru. Bardzo żal :)
Oławianin od urodzenia
Oławianin od urodzenia 02.11.2020, 20:37
Mieliśmy wspólnych znajomych, ale żałuję, że osobiście go nigdy nie poznałem.
Asia Kor...
Asia Kor... 02.11.2020, 18:32
Wielka strara dla rodziny, przyjaciół, Gazety oraz wszystkich Oławian. Człowiek o wielkim sercu, wyrozumiały, mądry. Tak trudno się z tym pogodzić, bo jak ... dlaczego ... kondolencje dla żony i całej rodziny.
Dieter aus Wuppertal
Dieter aus Wuppertal 02.11.2020, 17:22
Opłakujemy przyjaciela i jesteśmy pełni współczucia dla jego rodziny.
Pan Trybulski bardzo mi pomógł w potajemnym zorganizowaniu urodzin mojej żony w 2003 roku w Oławie
Wir trauern um einen Freund und sind voller Mitgefühl bei seiner Familie
Herr Trybulski hat mir sehr geholfen heimlich einen Geburtstag 2003 für meine Frau in Olawa zu organisieren
Andrzej
Andrzej 02.11.2020, 16:33
Znałem go od wielu lat. To bardzo smutna wiadomość. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. To też duża strata dla gazety.
smutna
smutna 02.11.2020, 15:15
uwielbiałam Go - niezwykle inteligentny człowiek z ciekawym poczuciem honoru!
Józef
Józef 02.11.2020, 15:01
Niech Mu ziemia lekką będzie.Kondolencje dla rodziny i współpracowników.
Darek R.
Darek R. 02.11.2020, 14:25
Tragedia, Twarz Powiatu- Oławy. Lubiany, Ceniony i Kochany! Panie Przyjmij Jego Duszę !
Albert
Albert 02.11.2020, 13:31
Straszna i przygnębiająca wiadomość. Błyskotliwy, pełen energiii i zapału człowiek odchodzi tak nagle. Smutek.
A.
A. 02.11.2020, 13:05
Niech Bóg go przyjmie do Siebie.
mieszkaniec Oławy
mieszkaniec Oławy 02.11.2020, 11:07
Szanowna Redakcjo.
Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą...
Jak już napisał jeden z czytelników, Wasze grono żegna jednego z najlepszych redaktorów. Krzysztof, którego znałem osobiście kilkadziesiąt lat zawsze pozostanie w mojej pamięci jako osoba z otwartym umysłem. Rozmowa z nim zawsze była szczera, merytoryczna i stanowiła ogromną przyjemność
Świeć Panie nad jego duszą.
mieszkaniec Oławy
Oliwka
Oliwka 02.11.2020, 09:56
Już gazeta nie będzie taka sama 🖤
Jacek
Jacek 02.11.2020, 09:15
Niech mu ziemia lekką będzie (*)(*)(*)
Lidia Markowska
Lidia Markowska 02.11.2020, 09:05
"Dla Niego, który odszedł w nieznany świat,
płomień na wietrze kołysze wiatr.
Bo tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,
że już koniec,że nie wróci, że nikt tego nie odwróci...
Pozostały nam wspomnienia, smutek w sercu...
łza na twarzy, której nikt nie zauważy,
modlitwa, co wciąż łączy i pamięć,która się nie kończy."

Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali.
W obliczu ogromnej straty jaka jest śmierć najbliższej osoby, proszę przyjąć szczere kondolencje.

Pozostałe