Czułości online

  • 20.01.2021, 10:10
  • TuOlawa (AH)
Czułości online
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach zaprasza 14 lutego 2021 o godz. 18:00 na koncert pt. "Kilka czułości" w wykonaniu Anny Kamińskiej z zespołem.

Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale https://www.facebook.com/mgckJL
Czułość to taka jednostka, której każdy potrzebuje w różnej ilości. Pragniemy ją zarówno rozdawać, jak i przyjmować. Nie jest to proste. Z jakichś powodów boimy się rozmawiać o uczuciach. Walentynkowy wieczór to dobry czas, by sięgnąć po kilka opowieści o kochaniu i folkowych brzmień.
 "Kilka czułości" to projekt łączący teksty i melodie wokalistki Anny Kamińskiej, które przez wiele lat spokojnie dojrzewały, aby w końcu zespolić się z aranżacyjnymi pomysłami instrumentalisty Emila Smardzewskiego. Całość dopełniły dźwięki wiolonczelisty Filipa Turkowskiego, który czasami gra pięknie i melancholijnie, a czasami chropowato i wściekle oraz bujające, a zarazem niepokorne rytmy Adriana Ciesielskiego odpowiedzialnego za instrumenty perkusyjne. Zadebiutowali 2 lipca 2020 roku koncertem we wrocławskim klubie muzycznym Nietota, a aktualnie pracują nad płytą z czułościami, która ukaże się już niebawem.

(man)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olavka
Olavka 20.01.2021, 19:27
O fajnie, oni są super ;)))

Pozostałe