Na wspak, żeby było do przodu!

  • 26.01.2020, 13:31
  • tuOlawa BS
Na wspak, żeby było do przodu!
Na oławskimi stawami w Parku Miejskim rozkręca się impreza rekreacyjny Bieg wspak". O co chodzi? O pomoc dla Tosi i Frania, a by to zrobić, trzeba obiec staw, ale... tyłem. Dystans to zaledwie około 500 metrów, ale - zapewniamy - wcale nie jest łatwo zmienić przyzwyczajenia, nawyki i pobiec odwrotnie, niż zwykle.

 

Impreza, zorganizowana przez Urząd Miejski oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Biegnij Oławo", rozpoczęła się o godz. 13.00, a potrwa do 16.00. Aby wziąć udział w biegu należy wrzucić dobrowolny datek do puszki, zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Tosi i Frania. Najmłodsi uczestnicy mogą liczyć na malowanie twarzy. Przewidziana jest też ciepła herbata dla uczestników. Na imprezie można także kupić domowe ciasta. To kolejna dzisiaj świetna okazja, aby inaczej niż zwykle spędzić niedzielę. Na łonie natury, z korzyścią dla zdrowia, na dodatek nie tylko własnego, bo także Tosi i Frania. Przybywajcie, biegajcie i pomagajcie!

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe