Gromadzą mnóstwo dobra

  • 22.02.2020, 20:31 (aktualizacja 22.02.2020, 20:44)
  • TuOlawa JK
Gromadzą mnóstwo dobra
- Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic - mówi Piotra Kutela Co słychać u Zwiadowców?

- Nasza grupa to też ludzie, którzy posiadają wspaniałe hobby, zbierają ciekawe przedmioty, zabytkowe rowery, znaczki, mapy związane z naszą lokalną historią - mówi Piotr Kutela. - To rzeczy, które często zostają znajdowane na strychach, piwnicach, stodołach, na złomowiskach, to rzeczy, które dostają nowe życie. Na zdjęciach przedmioty, które są w posiadaniu następujących osób: Stephanus Pasjonat, Andrzej, Jacek, Łukasz, Daniel, Rafał, pan Józek, Michał i... w moim.

TuOlawa JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ŚWIERKU
ŚWIERKU 23.02.2020, 21:59
W dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć takie pamiątki ale nie oznacza to że ich nie ma.Trzeba się napracować i można jeszcze odszukać trochę historii.

Pozostałe