Potrącony 80-latek

  • 24.02.2020, 13:33 (aktualizacja 24.02.2020, 13:46)
  • TuOlawa (AH)
Potrącony 80-latek
Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja z Andersa około południa doszło do potrącenia rowerzysty

Oława. Jak informuje podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie kierowca taksówki włączając się do ruchu z ulicy 3 Maja i wyjeżdżając w kierunku sygnalizacji świetlnej przy ulicy Andersa nie zauważył prawidłowo jadącego rowerzysty. 80-latek z obrażeniami głowy trafił do oławskiego szpitala. Kierowcy auta osobowego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zabrano prawo jazdy na cztery miesiące.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kkkc
Kkkc 25.02.2020, 11:13
Jakie z was dzbany szkoda dziadka ,,jak jedze chodnikiem to pierdo....e że co oni nie mają ulicy! Jesteście zwykłymi Januszami pozdrawiam
cześ
cześ 25.02.2020, 08:41
Sąd mu i tak prawko odda, takie są sądy niestety...
popis
popis 25.02.2020, 00:35
ciekawe czy miał kartę rowerową bo jak nie to jego wina poruszał sie pojazdem bez uprawnien
jacapraca.
jacapraca. 25.02.2020, 09:53
karta rowerowa jest tylko dla osób poniżej 18 roku życia, od osób pełnoletnich nie wymaga się takiego dokumentu do poruszania się rowerem
LOTNISKO
LOTNISKO 24.02.2020, 20:56
Do Mietka.
Pan to jest prawdziwy Mietek albo Mieciu,rowerzysta był takim samym uczestnikiem ruchu jak pan taksówkarz zrozumiałeś.
Jeżeli nie to trzeba też oddać prawo jazdy.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.02.2020, 18:56
Czytając niektóre komentarze można się zdołować w jakich czasach i obok jakich ludzi przyszło nam żyć...A tak z innej beczki to w ciągu ostatnich blisko 20 lat droga 94 w mieście była już dwukrotnie remontowana. Nikt nie wymusił na GDDKiA wybudowania bądź nawet wyznaczenia (jest na to miejsce) ścieżki rowerowej. Obecna władza w mieście rządzi już właśnie blisko 20 lat. Nie gryzie Was Państwo sumienie, że można było zrobić coś więcej ?
j
j 25.02.2020, 09:54
więc dalej na nich głosujcie i zastanawiajcie się dlaczego nic nie jest robione
Jacek
Jacek 24.02.2020, 17:04
Najlepsze jest to że taki dziadek jedzie chodnikiem a potem by nie czekać na psach szybki wjazd na ulice i potem lament 100 razy juz takie sytuacje widziałem
Deadpool
Deadpool 24.02.2020, 15:19
A co dziadzio robił na głównej na rowerze?
...
... 25.02.2020, 01:54
A co jest tam zakaz poruszania się rowerem po jedzni?
Podpis
Podpis 24.02.2020, 16:21
Jechał prawidłowo! Tam nie ma ścieżki rowerowej.
Mietek
Mietek 24.02.2020, 14:42
To chyba jakaś kpina że zabrali mu prawko(chyba że był wstawiony to co innego) przecież to jego utrzymanie , nie długo to będą zabierać prawka za zbyt mało powietrza w kole
Tejlor
Tejlor 24.02.2020, 16:30
A jeżeli utrzymuje się z jazdy samochodem to mu więcej wolno? To nie jest argument. Niestety, ale taksówkarze jeżdżą bardziej niebezpiecznie od innych.
Staszek
Staszek 24.02.2020, 16:05
Skasował rowerzystę, wyjeżdżając z podporządkowanej. To nie jest "mało powietrza w kole".
Może lepiej takich eliminować w ruchu? Są inne zajęcie. Nie musi jeździć taxi, skoro słabo mu to wychodzi.
JS
JS 24.02.2020, 15:37
Potrącił prawidłowo jadącego człowieka! Czy to dla Ciebie za mało żeby zayrzymać mu prawo jazdy? Co Twoim zdaniem musiał by zrobić żeby zasłużyć na taką karę? Zabić dziadka?
Marian
Marian 24.02.2020, 14:28
Dlatego nigdy nie jeżdżę rowerem po drodze krajowej.

Pozostałe