Szokująca prawda Term Jakuba!

  • 24.02.2020, 20:34
  • Żródło: Termy Jakuba w Oławie
Szokująca prawda Term Jakuba!
Pod takim tytułem na plakacie Termy Jakuba prowadzą kampanię informacyjną "Woda jest tak czysta, jak czysty jesteś Ty!", skierowaną do klientów Oławskiego Parku Wodnego "Termy Jakuba". - Jak wiele innych basenów spotykamy się z opiniami dotyczącymi intensywnego zapachu, kojarzonego przez klientów z chlorem - czytamy na FB Term Jakuba. - Prawda jest taka, że zapach, który odczuwamy to chloraminy, czyli chemikalia które powstają gdy zarazki, brud, pot łączą się z chlorem. System monitorujący czystość wody w basenie na bieżąco rejestruje poziom zanieczyszczenia i automatycznie zwiększa podawanie środków niezbędnych do jej oczyszczenia. Należy mieć jednak na uwadze, że dezynfekcja wymaga czasu. W naszym wspólnym interesie jest świadomość , że przede wszystkim od nas samych zależeć będzie jakość wody basenowej.

   I już są pierwsze komentarze z FB Term Jakuba:  

Adrian Fik - Super sprawa tylko dlaczego nie chcecie dać dodatkowych 15min na skorzystanie z tego prysznica. Zachęcacie do mycia się, ale ze swojej strony rozliczacie godzinę co do minuty. Jest pewnie spora grupa użytkowników, którzy zwyczajnie nie chcą dopłacać i omijają prysznice szerokim łukiem, aby nie tracić na nich czasu.
Bartosz Konefał Na basenie w Oławie, w męskiej części, naprawdę niełatwo jest się umyć. Niektóre prysznice w męskiej części włączają się na kilka sekund. Mieszacze nie działają prawidłowo - woda chwilami leci raz zimna, raz bardzo gorąca. Wieczorami bardzo często brakuje mydła w dozownikach. Oczywiście nie usprawiedliwia to brudasów, którzy w ogóle się nie myją, ale stan tych pryszniców nie motywuje do dokładnego mycia, a mógłby.
 
A także pierwsze odpowiedzi TJ:
Termy Jakuba w Oławie - Dziękujemy za przesłane uwagi. Tym nie mniej zgadzamy się z tezą, że nie ma usprawiedliwienia dla osób nie myjących przed wejściem do basenu.
Źródło: Termy Jakuba w Oławie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stach
Stach 26.02.2020, 09:45
Kiepsko z tym bywa. I wcale nie tylko "paniom" się to zdarza. Najgorsze, że te nawyki przechodzą na kolejne pokolenie.
Plywak
Plywak 26.02.2020, 07:37
Niektore panie nie biorą prysznica. Wchodzą do wody i ma wierzchu unosi się zapach perfum i innych kremów.
B
B 25.02.2020, 09:57
A nie można po prostu wypraszać brudasów?
Dla mnie to jest niepojęte, żeby nie wziąć prysznica przed i po basenie.
cześ
cześ 25.02.2020, 08:36
nie rób kupy do basenu :D co to, instrukcja dla Niemców???
olav
olav 25.02.2020, 08:09
Dziwne, skąd te statystyki? kiedy ja idę na basen, widzę, że panie zawsze wchodzą pod prysznic i używają mydła.

Pozostałe