DPS tylko zza szyby

  • 08.04.2020, 10:21 (aktualizacja 08.04.2020, 11:42)
  • TuOlawa JK
DPS tylko zza szyby Jerzy Kamiński
Praktycznie oławski DPS jest niedostępny dla kogoś z zewnątrz. To wszystko dla dobra mieszkańców, którzy znajdują się w grupie największego ryzyka, jeżeli chodzi o zagrożenie koronawirusem

- Od 6 marca jest zakaz odwiedzin, tydzień później wprowadziliśmy zakaz opuszczania domu przez mieszkańców - mówi dyrektor oławskiego DPS Joanna Kruk-Gręziak.

Zgodnie z zarządzeniem wojewody wprowadzono ograniczenia w kontakcie ze światem zewnętrznym, np. listonosz przychodzi tylko raz w tygodniu i zostawia wszystkie listy na portierni, nie wchodzi do domu. Do minimum ograniczono komunikację wewnątrz domu, aby jak najmniej osób kontaktowało się z innymi. Zakupy robi tylko jedna osoba, a dostarczone produkty są odkażane. Cały personel chodzi w maseczkach. Jeżeli coś można załatwić na telefon, robi się to właśnie tak, aby ograniczyć przemieszczanie się personelu.

Więcej w najnowszym wydaniu "Gazety Powiatowej" - już od środy po południu w sklepach na terenie powiatu

TuOlawa JK

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 08.04.2020, 17:54
A gdzie zabezpieczenie dla personelu fartuchy rękawice?

Pozostałe