Piękna Dzika Chrząstawa

  • 25.04.2020, 10:58 (aktualizacja 26.04.2020, 10:16)
  • Źródło: Dzika Chrząstawa (FB)
Piękna Dzika Chrząstawa Agata Brzezińska - Dzika Chrząstawa (FB)
- Wydawałoby się, że stawy hodowlane są nudne, a dzika fauna ograniczona jest do gatunków najbardziej pospolitych. Okazuje się, że nie - czytamy na FB Dzika Chrząstawa. - Dzisiejszy zachód słońca na chrząstawskich stawach był naprawdę uroczy. Po raz pierwszy na żywo widziałam cyrankę i płaskonosa. Do tego dostojne łabędzie krzykliwe, tańczące i zadumane czaple, łyski sprinterki, hałaśliwe gęgawy i uciekający bielik.

Profil "Dzika Chrząstawa" propwadzony jest przez Agatę Brzezińską, która - jak samo o sobie pisze, w ten sposób "pragnie podzielić się swoimi amatorskimi obserwacjami przyrodniczymi z terenów gminy Czernica i ościennych - do których dam radę dojechać na rowerze". Zdjęcia zachęcają do tego samego.

 

Źródło: Dzika Chrząstawa (FB)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe