Kolejny teledysk fanów Depeche Mode. Tym razem w roli głównej dzieci! [VIDEO]

  • 03.05.2020, 16:41
  • (tk)
Kolejny teledysk fanów Depeche Mode. Tym razem w roli głównej dzieci! [VIDEO]
W 40-letniej historii zespołu Depeche Mode takiego teledysku jeszcze nie było. Dzieci fanów DM odgrywają sceny z teledysku do utworu "Halo" z albumu "Violator" z 1990 roku!

Dorośli fani mogą być w szoku, jak wdzięcznie i jak znakomicie aktorsko dzieci odnalazły się w tej roli. Oglądajcie klip uważnie. Znajdziecie w nim mnóstwo smaczków i detali. Dzieci nie tylko tańczą czy żonglują. Porównajcie z oryginałem. Legendarny utwór "Halo" mówi o przekraczaniu granic, łamaniu zasad i towarzyszącemu temu poczuciu winy oraz dyskomfortu psychicznego. Może być obrazem tego, co rodzi się w głowie człowieka, którego męczą ograniczenia i rutyna. Mówi Wam to coś? Kwarantanna? Klip jest czwartym dziełem projektu Gołębski Maszyński Wełyczko play Violator w czasie kwarantanny. Członkowie nagrali muzykę pozostając w swoich domach, a klip tradycyjnie nakręcili telefonami.

- Dla młodych aktorów to była pierwsza lekcja odgrywania scenek rozpisanych w amatorskim scenariuszu teledysku - opowiadają rodzice, fani Depeche Mode. - To nasz czwarty klip, lecz pierwszy raz inicjatywę zbudowania kluczowego wątku przejęły dzieciaki. Najpierw dzieci z tatusiami dokładnie oglądały oryginalny teledysk. Po nagraniu przez dorosłych ścieżki audio przyszedł czas na obraz. To były dwa pracowite, ale miło spędzone popołudnia. Dla Antka, Ali i Olka planem teledysku był przydomowy ogród. Dla Zuzi - domowy taras. Czy udało nam się dobrze odegrać scenki z oryginalnego klipu „Halo” zespołu Depeche Mode? - zostawiamy do oceny widzom...

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Halo
Halo 03.05.2020, 18:19
Na ten kawałek czekałem jest MOC!!! Podeślijcie to do panów z DM :)
Marcin
Marcin 06.05.2020, 09:30
poszło - ale czy ktoś zauważy taką wiadomość i odczyta?... :)

Pozostałe