Piotr Jasiewicz i Krystian Wiżgała - komendant i zastępca

  • 18.08.2020, 10:01
  • TuOlawa (AH)
Piotr Jasiewicz i Krystian Wiżgała - komendant i zastępca
Nadkom. Artur Dobrowolski 17 sierpnia mianował na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Jelczu kom. Piotra Jasiewicza oraz powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku zastępcy komendanta komisariatu, kom. Krystianowi Wiżgale

Na odprawie służbowej kadry kierowniczej, komendant nadkomisarz Artur Dobrowolski  wręczył akt mianowania na komendanta Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach komisarzowi Piotrowi Jasiewiczowi, pełniącemu obowiązki na tym stanowisku przez ostatnie dwa lata. Akt powierzenia obowiązków zastępcy komendanta komisariatu otrzymał także kom. Krystian Wiżgała, dotychczasowy zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Oławie.

Kom. Piotr Jasiewicz służbę w Policji rozpoczął w 1996 r. Jego kariera wiodła poprzez służbę w pionie prewencji na stanowiskach: dzielnicowego, w sekcji ds. nieletnich, w wydziale dochodzeniowo-śledczym. Ostatnie dwa lata swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywał pełniąc obowiązki na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach.

Kom. Krystian Wiżgała wstąpił do Policji w kwietniu 2000 roku. Karierę zawodową  zaczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji. Następne lata służył w wydziale ruchu drogowego w różnych jednostkach. Od 2017 roku służbę pełnił w oławskiej jednostce policji na stanowisku kierownika ruchu drogowego, a ostatnio na stanowisku zastępcy naczelnika wydziału prewencji. Uroczystość wręczenia rozkazów odbyła się w obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oławie p.o. podinsp. Jacka Stycznia oraz  kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe