Ogromna ulewa. Powalone drzewa, zablokowane drogi. ZDJĘCIA

  • 05.09.2020, 17:18 (aktualizacja 06.09.2020, 17:23)
  • TuOlawa (AH)
Ogromna ulewa. Powalone drzewa, zablokowane drogi. ZDJĘCIA
Trwa usuwanie skutków burzy, która przeszła nad powiatem oławskim tuż przed godziną 17.00. Zerwał się silny wiatr, co w połączeniu z ulewnym deszczem spowodowało bardzo duże utrudnienia na drogach. Drzewa łamały się jak zapałki...

Strażacy już przed 17.00 zaczęli usuwać powalone drzewa, które blokują między innymi ulicę 3 Maja. Nie można również przejechać przez ulicę Sportową, drzewo zablokowało drogę tuż przy końcu stadionu. Potężna burza nie pozwoliła dokończyć meczu w Marcinkowicach. Boisko utonęło w deszczu. Mecz Sokoła z Pogonią Pieszyce odbędzie się w innym terminie.

Po godzinie 18.00 większość dróg w Oławie była już przejezdna. Strażacy bardzo szybko usuwali połamane gałęzie. Jeździli również do mieszkańców, u których drzewa złamały się w pobliżu posesji.

 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 06.09.2020, 17:52
Jak nie będzie wymieniany stary drzewostan i utrzymywane zdegenerowane drzewa to nadal należy spodziewać się takich obrazków a chodzenie po chodnikach Oławy nie będzie bezpieczne.
J23
J23 07.09.2020, 08:01
Drzewa i bez burzy już się przewracały w ostatnim czasie. Natomiast tak duża ilość powalonych drzew świadczy o tym, że stan drzew w naszym mieście burmistrz i jego świta nie dba.

Pozostałe