"Biega po osiedlu i krzyczy, że wszystkich pozabija".

  • 16.09.2020, 10:14
  • (tk)
"Biega po osiedlu i krzyczy, że wszystkich pozabija".
Jelcz-Laskowice. Mieszkańcy boją się mężczyzny, który od kilku dni dziwnie się zachowuje. Widzieliście go?!

- Dzień dobry, jestem mieszkańcem osiedla Hirszfelda - pisze czytelnik. - Od kilku dni w okolicach "Podkowy" zarówno w dzień jak i w godzinach nocnych biega młody mężczyzna, prawdopodobnie chory psychicznie. Krzyczy, że "wszystkich pozabija", a przy tym wydaje takie dzikie odgłosy i tupie. Ewidentnie coś z nim jest nie w porządku. Dzisiaj krzyczał całą noc, aż ludzie w okna powychodzili. Moja mama boi się wyjść rano do pracy. Przyznam szczerze, że też mam pewne obawy, bo nigdy nie wiadomo do czego ten mężczyzna może być zdolny. Poza tym w okolicy bawią się też dzieci.

Czytelnik podejrzewa też, gdzie owy mężczyzna może mieszkać. Informację - jak twierdzi - przekazał policji oraz Spółdzielni Mieszkaniowej. Będziemy sprawdzać tę sprawę. Jeśli ktoś z państwa również miał do czynienia z opisywanym mężczyzną, prosimy o kontakt.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 17.09.2020, 14:19
Policja sobie nie dala rady z nim, a probowal ktos dzwonic na pogotowie ? Zeby lekarz do niego przyjechal ? Wiem, ze sluzba zdrowia w Polsce dziala źle, ale trzeba probowac wszystkich mozliwosci gdy on jest w naprawde zlym stanie. Probowal ktos z jego matka rozmawiać? Zanim wydarzy sie jakas tragedia.
yaycoKoguta
yaycoKoguta 17.09.2020, 08:23
Wczoraj były dwa wozy Policji u niego na kwadracie i co ? i nic pogadali z godzine i pojechali A TEN CHORY POTRZEBUJE LEKARZA !!!
Kocham Koty
Kocham Koty 16.09.2020, 22:56
Jeśli on Niebieską Koszulke to chyba go widziałam obok mojej baci I innych Lata ja sie boje😖
Anonim
Anonim 16.09.2020, 22:02
Nie porownujcie go do Krzysia UFO, to jest normalny chlopak bo znam go i wiem jaki jest, ktory ma problem ze sobą i ewidentnie potrzebuje pomocy lekarskiej. Nie robcie z niego psychola od razu. Kazdy moze miec czasem jakis problem z psychika np traume, problemy ze snem, uzaleznienia ktore jak otrzyma odpowiednia pomoc to znikną.
JurandzeSpychowa
JurandzeSpychowa 16.09.2020, 21:48
Nazywa sie Tomasz R. mieszka na Hirszfelda 15 w J-L wczesniej raczej spokojny ale od pewnego czasu zrodziła sie w nim agresja , sam do siebie mówi , wyraz oczu przeraża , krzyczy w dzień i w nocy jednym słowem człowiek chory i znikąd pomocy lekarskiej specjalistycznej. Być może nie bierze leków , ma rodzine matke z którą mieszka i brata/pracuje w straży w J-L/ a więc najblizsze osoby , które powinny zgłosic taki zły stan psychiczny chorego, lekarzowi pierwszego kontaktu .Warto zgłosić ten problem do TELEWIZJI niech przyjadą i zrobia wywiad z reportażem na Polskę!!
creml
creml 16.09.2020, 21:08
Policja nie może wylegitymować, bo chyba stwierdzili, że gdy ktoś stawia opór jak w Pastuchowie to wychodzi im interwencja słabiutko. Szczególnie piękne policjantki się wtedy szczególnie sprawdzają. Co innego groźnie trzymać bloczek z mandatami bo żulik wypił browara, co innego obezwładniać furiata.
Anna
Anna 16.09.2020, 20:42
Chłopak ewidentnie potrzebuje pomocy,gdzie są te wszystkie służby,gdzie jest policja .gdzie lekarze!Skoro umarł mu ojciec ,poprostu nie umie sobie z tym poradzic może nie bierze leków!Czekacie .aż stanie się nieszczęście !
pawel77
pawel77 16.09.2020, 19:39
wielkie halo a nie pamiętacie Krzysia Ufo ? też chodził i bredzil o kosmitach nikt go na policję czy do czubków nie wysyłał, taki lokalny folklor to jest.
Yaro
Yaro 16.09.2020, 19:10
Nikt z nas nie wie co go jutro spotka. Może wymaga pomocy psychiatry i tyle. Wielkie halo
Rafał
Rafał 16.09.2020, 16:48
Wiem o kogo chodzi. Coć nie znam tego człowieka z nazwiska czy imienia. Wydaje mi się, że przestał przyjmować leki bo jeszcze około dwóch tygodni wstecz nie bylo w nim agresji. Ciągle spaceruje przy podkowie bez wyraźnego celu jakby zabłądził, choć mieszka zaraz obok, gdyż widziałem jak wchodził do bramy. Nie wiem czy jest groźny, czy nie, faktem jest że coraz częściej mamrocze coś pod nosem, czasem coś krzyknie...
Ann
Ann 16.09.2020, 11:45
Ten chłopak był kiedyś normalby, pracował ze mną , ale wszystko zaczęło się od czasu kiedy zaginął. Było o tym głośno ale pewnie to wpłynęło na jego stam. A może też to co ktoś pisał powyżej, że tato mu zmarł...
Xxx
Xxx 16.09.2020, 11:27
Kiedys już się zgubił w lesie i kilka dni go szukali Wydaje mi się że tu jakaś faza weszła i została
Mieszkaniec osiedla
Mieszkaniec osiedla 16.09.2020, 11:22
Rzetelność dziennikarska się kłania. Wcale nie krzyczy ze wszystkich pozabija. Ale rozumiem ze to dodaje sensancji. Chłopak potrzebuje pomocy. Jest chory nie agresywny.
Danka
Danka 16.09.2020, 10:32
A to nie Jarek z kotem ?
Dr
Dr 16.09.2020, 10:25
To właśnie są skutki palenia trawy.
Hshsh
Hshsh 16.09.2020, 12:01
*** hahahaha
Mruczek
Mruczek 16.09.2020, 11:10
Tu raczej nie chodzi o palenie trawy - Dr... to jest chyba chłopak, któremu zmarł ojciec, został tylko z mamą i ja myślę, że po śmierci ojca coś mu się stało , schudł bardzo dużo, przedtem się tak nie zachowywał......warto byłoby się dowiedzieć co i jak za czym się napisze tak debilny komentarz!
Taaa
Taaa 18.09.2020, 08:28
Chodziłem z nim do szkoły. Przez całe liceum jarał dzień w dzień, na pewno to jakoś wpływ miało. Brak szybkiej reakcji w życiu codziennym , człowiek zamulony już na starość do tego kolejne problemy doszły...

Pozostałe