Zbierają na wynajem sali, mają pretensje do dyrektora OCKF

  • 18.11.2020, 13:23 (aktualizacja 18.11.2020, 13:36)
  • TuOlawa (AH)
Zbierają na wynajem sali, mają pretensje do dyrektora OCKF arch. M-G LKS "Odra" Oława
- Gdyby nie odrzucona przez Urząd Miasta Oława uproszczona oferta realizacji zadania publicznego opiewająca na kwotę 1400 złotych, nie zwracalibyśmy się z prośbą o wsparcie - pisze Sławomir Kraczek, organizator zbiorki dla oławskiego klubu tenisa stołowego M-G LKS "Odra" Oława.

Na co dzień ćwiczy u nas grupa około 40 osób, w tym ponad połowa to osoby poniżej 18 roku życia. Przypuszczamy, że brak dotacji od miasta ma związek z konfliktem, który narodził się z kłamstw i oszustwa Dyrektora Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej, który odebrał nam możliwość godnego trenowania na nowej sali sportowej w Oławie. Jedynym argumentem Pana Dyrektora jest chęć pomocy naszemu klubowi, która polega na ograniczeniu powierzchni użytkowej sali. Całej tej grotesce, smaczku dodaje fakt iż to właśnie z naszej inicjatywy powstała ta sala. Niestety kumoterstwo Pana Dyrektora OCKF z głównym beneficjentem, jak się okazało, jest ważniejsza niż zdrowie użytkowników sali oraz od prawdziwych argumentów przemawiającymi za funkcjonalnością tejże sali dla Oławian. Nasza drużyna nie da się zastraszyć zwykłemu urzędnikowi. Pomimo wielu zapewnień o pomocy, nie potrafił znaleźć nam innego miejsca do trenowania i rozgrywania meczy, kiedy my takie miejsce znajdujemy, ten blokuje środki miejskie, aby ukryć swój brak kompetencji.  Jest nam tym bardziej smutno, że nasz klub od ponad 5 lat nie ma żądnych problemów z dotacjami miejskimi jak i ministerialnymi, a tu nagle taki niezrozumiałe decyzje urzędnicze. Jeszcze raz prosimy o wsparcie! Zbiórka trwa na portalu zrzutka.pl **Co na te zarzuty dyrektor OCKF? Zajmujemy się tą sprawą i wyjaśniamy wszelkie szczegóły konfliktu. Więcej napiszemy za tydzień w papierowym wydaniu "Powiatowej"

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dyr
Dyr 20.11.2020, 21:48
Nie wiem o co chodzi ?
Heheszek
Heheszek 19.11.2020, 16:04
Witkowski wszystkim pomaga, co Wy robicie opamietajcie sie xd
sportowiec
sportowiec 20.11.2020, 10:19
pomaga podnosic cisnienie :D
sportowiec
sportowiec 19.11.2020, 14:57
tylko piłkarze dla niego się liczą, a innych lepiej żeby nie było na stadionie... lepiej jego zmienić na kogoś innego który obiektywnie będzie prowadził obiekt
Ty
Ty 19.11.2020, 13:07
Witkowski to mała wsza argentyńska zawsze był chamem wywala wszystkich gdzie popadnie żeby tylko umyć ręce co chwilę jest z nim jakiś problem
Ktoś
Ktoś 19.11.2020, 13:05
Dyrektor leci w ***a kasę bierze a nie chce pomóc to. Są jakieś żarty
Ogrodnik
Ogrodnik 19.11.2020, 12:40
Pan Witkowski to konfliktowy czlowiek i oparty jak osioł. Nawet gdy wie,że zle robi i pisze to brnie slepo mydlac, ze burmistrz sie zlituje i mu uwierzy. Przyklady:
- konflikt z pilkarzami ręcznymi
- konfilkt z biegaczami,
- konflikt ze Zbigniewem Bońkiem
- konflikt z sanepidem
I mozna by jeszcze doszukac się czegos.
Jednak Witkowski honoru nie ma, więc dalej będzie kłamał i oszukiwał.
Ktos ktos
Ktos ktos 19.11.2020, 12:15
Konflikty? Chyba ktos tu jest smieszny, gdyby nie on nie byloby pilkarzy, pilkarek wczesniej wspomniannych... z tego co pamietam to tez sam z siebie probowal ratowac zaodrze a dla pilkarek walczyl o dresy bo ckf noe bylo stac na dofinansowanie :D
Ktosiek
Ktosiek 19.11.2020, 09:35
Pan Kraczek to konfliktowy czlowiek i oparty. Nawet gdy wie,że zle robi i pisze to brnie slepo mydlac, ze ktos zlituje sie i mu uwierzy. Przyklady:
- konflikt z pilkarzami na zaodrzu,
- konfilkt z pilkarkami w Moto Jelcz Oława,
- konflikt z OCKF
I mozna by jeszcze doszukac sis czegos.
Honorowo powinien wycofać się i przeprosic.
Ohlau
Ohlau 19.11.2020, 09:00
D. W. jak zwykle miesza w sporcie, kończ waść wstydu oszczędź!
M
M 18.11.2020, 16:24
No to chyba ktoś tu nie będzie już kandydował z listy BBSu, taka krytyka, nie ładnie.
Dzialacz sportowy
Dzialacz sportowy 18.11.2020, 15:21
Jak zwykle problem z dyrektorem, powinni go zmienic bo kazdy klub co chwile ma z nim konflikt a on umywa raczki od spraw dla niego niewygodnych

Pozostałe