Przygotowywał się do zbrodni. Jaki miał motyw?

  • 13.01.2021, 14:03
  • Źródło: Polska Agencja Prasowa
Przygotowywał się do zbrodni. Jaki miał motyw?
Polska Agencja Prasowa informuje, że Andrzej K. przyznał się do zabicia swojego syna w hurtowni w Jelczu-Laskowicach

61-letni Andrzej K. przebywa obecnie w szpitalu, ponieważ po zabójstwie próbował podciąć sobie żyły. PAP donosi, że złożył już wyjaśnienie i przyznał się do popełnionego czynu. Dlaczego zabił? Motywem miały być "sprawy ekonomiczne".

Polska Agencja Prasowa informuje również, że w internecie szukał informacji na temat broni czarnoprochowej. Może to wskazywać na to, że przygotowywał się do zbrodni.

PAP potwierdza także to, o czym pisaliśmy w poniedziałek. W sądzie toczy się sprawa dotycząca gróźb, które Andrzej K. kierował w stronę syna. Teraz usłyszał też zarzut zabójstwa, niebawem do sądu trafi wniosek o jego trzymiesięczne tymczasowe aresztowanie.

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kazik
Kazik 14.01.2021, 01:20
..... , czyli prawie dobrze jaskółki ćwierkały.
..... ,, sprawy emonomiczne"
Uto
Uto 15.01.2021, 04:15
Upadek cywilizacji zajżał nawet to Oławy.

Pozostałe