ZiMNaR jednak będzie. Choć inny niż zwykle

  • 12.02.2021, 12:18
  • (tk)
ZiMNaR jednak będzie. Choć inny niż zwykle
Najnowsze informacje przekazał Klub Biegacza "Harcownik"
- Spieszymy z informacją z którą zwlekaliśmy do ostatniego momentu - czytamy. - Startujemy z " ZiMNAR Budowanie odporności w gminie Jelcz-Laskowice". Jednak w trochę zmienionej i okrojonej formie. W skrócie: ZiMNAR będzie półmaratonem w trzech etapach w formie "treningu" na każdym etapie. A przy okazji zmierzymy Wam czas waszego wysiłku. Czy to będzie spacer czy przebieżka.
* 1 etap Chwałowice (biuro numerów) - 21.02.
* 2 etap Miłoszyce - 28.02.
* 3 etap Jelcz-Laskowice - 07.03.
 
- Na każdym etapie czas będzie mierzony od godziny 10.00 do 12.00, prosimy o przybywanie w małych grupkach lub pojedynczo - mówią organizatorzy. - Niestety dostosowując się do sytuacji jaka ma miejsce w kraju po ostatnim etapie nie będzie oficjalnego zakończenia. Puchary tylko dla trzech pierwszych kobiet i mężczyzn. Medale będą do odbioru po ostatnim odcinku. Nie będzie też sławnej herbaty i naszej wypasionej bramy startowej. To tyle na temat "treningu" ZiMNAR. Niebawem pojawi się oficjalny regulamin, cierpliwości.

 

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Amator
Amator 12.02.2021, 17:28
Robienie na sile... lepiej zrobic raz a porządnie a nie byle jak...
Sprytny
Sprytny 12.02.2021, 16:13
Amator....
Jaki za długi dystans? Czytaj... co piszą.
Będzie 3x7km. Robią półmaraton na raty.
A jeżeli chodzi o kasę to nie martw się... Zwrócą, Harcowniki nie dziadują.
Leśny
Leśny 12.02.2021, 15:45
Były biegi na nielegalu w trakcie ścisłego lockdownu, a teraz zabawa kryptografię. Lata mi to, byleście nie robili syfu w lesie. Kubeczki plastikowe jeszcze się walają po poprzednich imprezach.
Amator
Amator 12.02.2021, 13:22
Robienie na sile, zamiast poczekac i za rok zrobic jak dawniej... dla biegaczy amatorow to za dlugi dystans... zenada, ciekawe czy teraz zwroca kase dla tych co nie chcs brac udzialuw tej opcji?

Pozostałe