Wzięła sprawy w swoje ręce. Potrzebuje pomocy

  • 25.02.2021, 17:55 (aktualizacja 25.02.2021, 18:15)
  • TuOlawa JK
Wzięła sprawy w swoje ręce. Potrzebuje pomocy
Tak BYŁO. Tak JEST. Zdjęcia mówią wszystko. Sama posprzątała pobocze przy drodze z Oławy do Drzemlikowic. Teraz potrzebuje, aby te śmieci ktoś zabrał

Emilia przyjechała na nasz teren z województwa zachodniopomorskiego. Wprowadziła się do Drzemlikowic rok temu. Mówi, że serce ją bolało, gdy wszystko u nas tonęło w śmieciach. Wreszcie miarka się przebrała, więc dzisiaj wzięła wolny dzień, zakasała rękawy i przez 11 godzin sama posprzątała niezły kawałek pobocza drogi z Oławy do Drzemlikowic, z rowem włącznie (okolice skrętu z drogi głównej do Drzemlikowic). Posprzątała, śmieci są w workach, teraz tylko trzeba, aby ktoś je wywiózł na wysypisko. Dzwoniła w różne miejsca, ale bez skutku. Dzwoniła też do Starostwa Powiatowego, gdzie od urzędniczki usłyszała, aby dzwoniła do Powiatowego Zarządu Dróg w Oławie, tylko że jutro, bo ona nie wie, co z tym zrobić. 

Miejmy nadzieję, że ktoś z odpowiedzialnych przeczyta tę informację i jak najszybciej pomoże uprzątnąć śmieci z pobocza. Warto, aby nie walały się tam przez kilka dni, bo robota pani Mili pójdzie na marne, a szkoda by było. Zwłaszcza że dała nam wszystkim dobry przykład. A niektórych z pewnością zawstydziła. Brawo!

 

TuOlawa JK

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 27.02.2021, 08:15
Szacunek dla Tej Pani za to że dzięki niej choć ten fragment okolicy będzie bez śmieci. Problem odbioru pozbieranych już śmieci pokazuje tylko w jakim państwie żyjemy.
Syn Małej kobiety o wielkim sercu
Syn Małej kobiety o wielkim sercu 25.02.2021, 19:43
Moja Mama 💪 jestem mega dumny dobry a wręcz świetny przykład, 90% i tak nie uszanuje ale dla ty h 10% jesteś bohaterka !

natomiast co robią w tym czasie służby które odpowiadają za oczyszczanie drog i poboczy ze śmieci pozostawiam bez komentarza 🤷
Zenek ze Zwierzyńca
Zenek ze Zwierzyńca 25.02.2021, 19:10
Nie posegregowała śmieci więc jest problem. Poza tym gdzie je odda. Powinna wynająć kontener i zapłacić za niego, bo na siebie tyle śmieci nie może zdać. Dolnośląskie miasto brudasów, napływowy lud z całej Polski, więc co się dziwić, wyrzutki z macierzystej Polski na ziemie pseudo odzyskane. W Oławie nie lepiej, ten gorszy sort z całej Polski tu najechał i śmieci rzuca gdzie popadnie, nawet straż miejska gówniarzy na alei dobrych serc wychować nie może. Śmieją im się prosto w twarz i pytają co mi zrobisz? Płacę podatki więc rzucam, takie bydło wschodnie.
F
F 26.02.2021, 05:26
Cel szlachetny, droga do niego wyboista. Najtrudniej ominąć cymbała.
Gocha ze Zwierzyńca
Gocha ze Zwierzyńca 26.02.2021, 01:18
U nas też rzucają gdzie popadnie

Pozostałe