Przebudowa Rynku trwa

  • 04.03.2021, 16:55
  • (tk)
Przebudowa Rynku trwa
Na facebookowym profilu Miasto Oława pojawiły się zdjęcia z remontu zachodniej pierzei oławskiego Rynku

Aktualnie przygotowywany jest grunt pod podbudowę nowej nawierzchni. Jak oceniacie to, co zostało zrobione w Rynku już wcześniej? Czekacie na finalną wersję? To jeszcze byście zmienili? 

 

(tk)

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbyszekau
Zbyszekau 05.03.2021, 15:30
Polecam kamerke na zywo: http://www.um.olawa.pl/kamera.…
Wczoraj jeden pan z taczka i 3 kierownikow...w odbaskowych kamizelkach.W takim tepie skoncza to chyba za 10 lat.
Pozdrawiam z Australii
oławiak
oławiak 04.03.2021, 22:01
Niczego , to nie zmieni , betonowa pustynia z akwariami do wynajęcia ! Betonowa pustynia po godzinie 16, oraz nadal pełno banków w rynku! To nic że kamienice są prywatne , wystarczy podjąć stosowną uchwałę jak zrobiły inne miasta ! i po bankach, parabankach , sklepach po 5zł, i lombardach itd ! Nasz lokalny rynek mało atrakcyjny jest nadal , podziemia ratusza nadal nie wykorzystane , jasne najlepiej zwalić wszystko na pandemię !
Lokalista
Lokalista 06.03.2021, 11:54
Zaciekawiłeś mnie. Kto i jaką uchwałę może podjąć, żeby zdecydować jaka działalność może być prowadzona w prywatnych lokalach? W którym mieście tak jest? Z góry dziękuję za odpowiedź.
M
M 07.03.2021, 19:09
uchwała krajobrazowa i obowiązuje np w centrum wrocławia, nie jest to co prawda uchwała która wpłynie na to co kto prowadzi w prywatnym lokalu, ale może uprzykszyć prowadzenie działalności niepożądanej
Lokalista
Lokalista 08.03.2021, 06:27
Uchwała krajobrazowa nie ma wpływu na rodzaj działalności. Tak, może uprzykrzyć działania, ale bank i lombard z szyldem w określonym kolorze i określonym rozmiarze, będą nadal bankiem i lombardem.
M
M 08.03.2021, 10:16
dlatego napisałem, że nie wpłynie na rodzaj prowadzonej działalności w prywatnym budynku, natomiast to było najbliższe co mi się skojarzyło, wątpię żeby istniał taki akt prawny, który regulowałby jaką działalność można prowadzić w prywatnym budynku (o ile jest to legalna działalność)
M
M 05.03.2021, 07:51
i nic nadzwyczajnego w tych akwariach nie będzie skoro nie ma tam warunków sanitarnych na gastronomię, a ewentualni klienci chcąc skorzystać z toalety to gdzie mieliby pójść? za ratusz? czy do szaletu miejskiego?
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto przez nieudolną ekipę BBS.
bbs
bbs 06.03.2021, 00:18
Szalet miejski od miesiąca zamknięty! więc pod krzaczki trzeba

Pozostałe