PRO8L3M, Mery Spolsky, Nocny Kochanek w Oławie - jest szansa! Kto jeszcze?

  • 07.05.2021, 10:21 (aktualizacja 07.05.2021, 10:39)
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
PRO8L3M, Mery Spolsky, Nocny Kochanek w Oławie - jest szansa! Kto jeszcze? Źródło FB Centrum Sztuki w Oławie Centrum Sztuki już zaczęło przygotowania do imprez plenerowych, ale wszystko zależy od rozwoju pandemii
- Jak będą wyglądały w tym roku imprezy plenerowe w tym roku? - pyta Centrum Sztuki w Oławie. - Cały czas jest to wielka niewiadoma w zakresie imprez masowych. Dlatego charakter i sposób organizacji przedsięwzięcia uzależniamy od rozwoju sytuacji epidemicznej. Jedno jest pewne – WSZYSCY TĘSKNIMY ZA KULTURĄ W SZERSZYM WYDANIU. Dlatego pracujemy nad ewentualnym scenariuszem jednej z większych miejskich imprez plenerowych, jaką jest... ŚWIĘTO MIASTA – DNI KOGUTA.

Na razie Centrum Sztuki na FB podaje jedynie zarys scenariusza, po potwierdzeniu możliwości realizacji imprezy w takiej formie, udzielą bardziej szczegółowych informacji. - Naszym zamiarem jest rozproszenie działań, tak, aby miejsca zgromadzeń nie generowały zbyt większej ilości osób, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych - mówią. Imprezę planujemy w terminie 25-27 czerwca (piątek - niedziela), wydarzenie będzie miało charakter kilku jednocześnie funkcjonujących stref rekreacyjno-muzycznych. Na sali widowiskowej OWE ODRA będą odbywały się biletowane koncerty na żywo z udziałem dozwolonej liczby publiczności, które będą transmitowane na telebimach ustawionych w kilku strefach na terenie miasta:

 I strefa – oławski rynek (sobota-niedziela)

 II strefa – tereny zielone Ośrodka Kultury (piątek-niedziela)

 III strefa – plac na Młyńskiej (sobota-niedziela)

Na chwilę obecną publikujemy listę artystów, zaproszonych do współpracy:

🔥 PRO8L3M,

🔥 Mery Spolsky,

🔥 Nocny Kochanek,

🔥 Ania Dabrowska,

🔥 Grizzlee Official,

🔥 Bartek Deryło.

W strefach będą organizowane dodatkowe atrakcje jak: animacje, pokazy, jarmarki oraz ogródki gastronomiczne z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury. Sposób organizacji stref pod kątem liczby uczestników jest uzależniony od dalszych decyzji dot. obowiązujących obostrzeń.

W planie większych imprez uwzględniamy również OŁAWSKI DZIEŃ DZIECKA , większej ilości informacji nt. imprezy udzielimy w późniejszym terminie. Wzorem roku ubiegłego w okresie wiosenno-letnim organizowane będą również mniejsze plenerowe wydarzenia kulturalne, których kalendarz zostanie udostępniony w maju 

 

Źródło: Centrum Sztuki w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AsusROG
AsusROG 08.05.2021, 21:17
Znowu same gnioty.
kys
kys 15.05.2021, 14:07
kys
Z2
Z2 07.05.2021, 21:21
A ja mam inne pytanie - ile to wszystko ma kosztować?
Bo kto zapłaci to wiemy.
Dragster
Dragster 07.05.2021, 21:15
Kto to jest? Może kogoś bardziej znanego dla szerszej publiczności?
M
M 07.05.2021, 11:20
Bluzgi i przekleństwa. Może burmistrz swoim dzieciom puszcza w domu, zamiast w przestrzeni publicznej.
P83
P83 07.05.2021, 15:41
Nie no lepiej, żeby zagrał jakiś wiejski zespół disco-polowy, jakies majteczki w kropeczki czy coś, to od razu wszyscy sie będą świetnie bawić. Wam ludzią straszej daty (bo tak wnioskuje po treści komentarza) , cała kultura hip-hopowa nigdy sie nie podobała, bo jak sam twierdzę nie umiejętnie , lub w cale nie chcecie znaleźć w niej przekazu, a to wielka szkoda.
M
M 08.05.2021, 14:22
reprezentuje biedę, jazda z k..., wychowałem się na blokowisku, ja i moje ziomki - super przekaz, tak głębokie, że Mickiewicz i Słowacki to powinni do podstawówki wrócić,
promowanie patologii i nic ponadto
Patos
Patos 08.05.2021, 17:48
Wolisz disco polo?
Ziom
Ziom 07.05.2021, 21:20
Majteczki w kropeczki to masz non-stop w TVP. Za mało?
Dragster
Dragster 07.05.2021, 21:18
Zwróć uwage przy czym ludzie się bawią najlepiej. Jak nie wiesz to Ci powiem disco-polo. Ale tu nie chodzi o zespół disco-polowy,a o zespół znany szerszej publiczności.
Ziom
Ziom 08.05.2021, 12:03
Ja wiem przy czym się tłuszcza bawi. Ale to nie znaczy, że tylko pod tłuszczę trzeba profilować rozrywkę, o kulturze nie wspominając.

Pozostałe