W tym roku zatrudniono już ponad 500 policjantów na Dolnym Śląsku. Za chwilę kolejna rekrutacja

  • 11.07.2021, 08:55
  • Źródło: mł. asp. Aleksandra Pieprzycka Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu
W tym roku zatrudniono już ponad 500 policjantów na Dolnym Śląsku. Za…
Szeregi dolnośląskiej policji zasiliło kolejnych 36 funkcjonariuszy

Ich ślubowanie przebiegało w ścisłym reżimie sanitarnym, dlatego uroczystości odbywały się również w jednostkach terenowych, do których zostaną przydzieleni policjanci po zakończeniu kursu podstawowego. Na terenie gmachu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu nowo przyjęci funkcjonariusze w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Dariusza Wesołowskiego i zaproszonych gości, wypowiedzieli słowa roty ślubowania. Komendant w krótkim wystąpieniu podziękował młodym policjantom wyboru naszej formacji, podkreślając przy tym jak trudna i odpowiedzialna jest to praca. Życzył im przede wszystkim sukcesów zawodowych.

Do dolnośląskiego garnizonu wstąpiło tym razem 36 nowych funkcjonariuszy z całego województwa, w tym 9 kobiet. Nowo przyjęci funkcjonariusze, po zakończeniu pierwszego w swojej karierze szkolenia, zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia:

  • 13 lipca 2021 roku
  • 15 września 2021 roku
  • 3 listopada 2021 roku
  • 30 grudnia 2021 roku

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 bądź w komendach miejskich i powiatowych naszego województwa. Dolnośląska Policja rekrutuje cały czas i zaprasza w swoje szeregi. Zapoznaj się z informacją znajdującą się w zakładce Służba w Policji i zostań jednym z nas!

Źródło: mł. asp. Aleksandra Pieprzycka Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe