Dlaczego nie świeciły na czas?

  • 12.10.2021, 21:36
  • TuOlawa JK
Dlaczego nie świeciły na czas?
Mamy odpowiedź z urzędu, a dokładniej z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Oławie

Parę dni temu czytelnik sygnalizował, że na placu Zamkowym i w okolicach lampy nie działają prawidłowo, jest ciemno. Spytaliśmy w urzędzie i jest odpowiedź.

- W odpowiedzi na zapytanie dot. nieświecących lamp w centrum miasta informuję, że lampy są w pełni sprawne - pisze Łukasz Herba. - Problem dotyczył zbyt późnego uruchamiania oświetlenia. Firma Tauron, odpowiedzialna za eksploatację oświetlenia drogowego, została niezwłocznie poinformowana o konieczności przesterowania lamp. Czas zapalania lamp został już dostosowany do obecnej pory roku.

TuOlawa JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 13.10.2021, 09:33
Trele morele! Lampy zaświecają się na czujnik światła więc pora roku nie ma tu nic do rzeczy!!!
SięNieZnamToBredzę
SięNieZnamToBredzę 13.10.2021, 10:28
Nie ustawiałeś nigdy lamp prawda? Bo wtedy wiedziałbyś że niektóre lampy są ustawiane programatorem czasowym a nie czujnikiem zmierzchowym (który też czasami trzeba wyregulować)

TL;DR: Cześ jak zawsze gada głupoty.
koza
koza 13.10.2021, 09:32
Na 3 maja na parkungu bloku 8a,b,c,d też się strasznie późno włączają.
Ten parking używa wielu mieszkańców odwiedzając także Centrum Sztuki. Proszę o reakcje.

Pozostałe