Złoty jubileusz Stanisławy i Tadeusza

  • 13.10.2021, 11:44 (aktualizacja 13.10.2021, 12:20)
  • TuOlawa JK
Złoty jubileusz Stanisławy i Tadeusza
Wczoraj Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanymi przez Prezydenta RP, uhonorował ich p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata
Uroczystość odbyła się w oławskim Urzędzie Stanu Cywilnego - Stanisława i Tadeusz Szerszenowiczowie obchodzili 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Oprócz medali, był Marsz Mendelssohna, list gratulacyjny, kwiaty i upominki od władz gminnych, kwiaty i życzenia od rodziny. W liście skierowanym do jubilatów p.o. wójta napisał: - "Świadomy praw i obowiązków (…) przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe” - takie słowa przysięgi wypowiedzieliście Państwo 50 lat temu. Dzisiejsza uroczystość daje świadectwo, że danego słowa dotrzymaliście".
Ceremonię prowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Wolf.
 
Więcej w kolejnym wydaniu "Gazety Powiatowej" - już za tydzień
TuOlawa JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
waga75
waga75 14.10.2021, 07:46
Niech Wam Bóg wspomaga.Gratuluję i pozdrawiam. Z.....t.

Pozostałe