9 osób zatrzymanych

  • 13.10.2021, 12:08 (aktualizacja 14.10.2021, 11:59)
  • TuOlawa (AH)
9 osób zatrzymanych
Oławscy policjanci przeprowadzili dwudniową akcję i zatrzymali 9 osób ukrywających się przed organami ścigania. Poszukiwani, to osoby uchylające się przed wyrokami sądu, nakazującymi im odbycie kary pozbawienia wolności

Podczas minionego weekendu, 8-9 października oławska policja zorganizowała wzmożone działania w konkretnym celu. W dwudniowej akcji wzięło udział 44 funkcjonariuszy, którzy na podstawie posiadanych informacji sprawdzali miejsca ewentualnego przebywania osób notorycznie uchylających się od realizacji postanowień sądowych. Akcja przyniosła pozytywne rezultaty, w jej efekcie funkcjonariusze zatrzymali 9 osób. Zatrzymani, to mężczyźni z powiatu oławskiego z zasądzonymi wyrokami odbycia kary pozbawienia, najczęściej za tzw. "niealimentację" oraz prowadzenie pojazdów mechanicznych pomimo obowiązującego zakazu sądowego.

Tego typu akcje będą kontynuowane.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aneta
Aneta 13.10.2021, 23:25

alimenty to ciężka sprawa-groźni przestępcy ::):) FBI też się pojawiło? Naprawdę jest się czym pochwalić?:) żałosne
Aga
Aga 14.10.2021, 13:11
Ciekawe czy byś była taka mądra, jak byś znalazła się na miejscu matek i ich dzieci, których ojcowie nie poczuwają się do odpowiedzialności. Założę się, że pierwsza podnosiłabyś larum, że organy Państwa nie działają. Zamilcz więc jak nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.
Alimenciarz
Alimenciarz 13.10.2021, 17:26
Wow. Na szczęście, Ci bandyci nie będą już nam zagrażać. Do, celi śmierci, z Nimi😂
Mirek
Mirek 14.10.2021, 13:14
Nie dziwi mnie komentarz alimenciarza. Uchylanie się od alimentów jest przestępstwem, więc są to zwykli kryminaliści a w dodatku z brakiem jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności. Tacy ludzie najczęściej popełniają też inne czyny. Bo przecież jak, to "co to tam niepłacenie alimentów", co tam "jazda po pijaku". Ch... z innymi !!! Tylko karma wraca i teraz takim robią kuku i mówią ch.j z wami!!! I bardzo dobrze!!! BRAWO POLICJA

Pozostałe