Policja codziennie sprawdza przestrzeganie obostrzeń

  • 05.11.2021, 13:30
  • Źródło: KPP w Oławie
Policja codziennie sprawdza przestrzeganie obostrzeń
Policjanci codziennie kontrolują, czy mieszkańcy się stosują się do obostrzeń

- Wobec osób naruszających zasady i zakazy podejmują interwenci, które w wielu przypadkach kończą się nałożeniem mandatów karnych, skierowaniem wniosków do sądu lub pouczeniem - mówi st. asp. Wioletta Polerowicz. - Apelujemy o rozsądek, odpowiedzialność, współpracę i przestrzeganie wprowadzonych zaleceń, bo służą one ochronie życia i zdrowia nas wszystkich. Nie lekceważmy problemu, zadbajmy o siebie i innych, szanujmy pracę wszystkich, którzy chcą nam pomóc. Bądźmy odpowiedzialni i chrońmy siebie i swoich bliskich. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa, o częstym myciu czy dezynfekowaniu rąk, o ograniczeniu spotkania się w większym gronie osób, o zachowaniu dystansu. Jeśli zauważymy u siebie choć jeden z objawów przeziębienia, ograniczmy kontakty z innymi ludźmi, zadbajmy o siebie i innych i pozostańmy w domu. Poproś bliskich o zainstalowanie aplikacji STOP COVID ProtegoSafe, która powiadomi Cię o możliwym z osoba zagrożoną.

Źródło: KPP w Oławie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Białkol
Białkol 05.11.2021, 17:59
Wierzbno city xd
Ktossss
Ktossss 05.11.2021, 16:03
Taka prawda tez nosze maseczke, tak trudno innym założyć
Ktos
Ktos 05.11.2021, 14:10
I bardzo dobrze kontrolowac sprawdzac, bo ludzie to naprawde nie nosza tych masek , kary dla nich i sa bez karni, ja nosze maseczki
edd
edd 05.11.2021, 15:49
Głąby minusują. Masz rację.
PiSPoJendoZŁO
PiSPoJendoZŁO 05.11.2021, 14:56
po ilu dawkach nadal nosisz :V
ryfa
ryfa 06.11.2021, 12:59
Po ilu flaszkach komentujesz?
AsusROG
AsusROG 07.11.2021, 15:21
Noś noś baranie.
alecap
alecap 08.11.2021, 09:39
ROGi to ty masz i dumnie je nosisz - Asusie.
AsusROG
AsusROG 08.11.2021, 14:22
@alecap co tam plumkasz?
ROGaty asusie
ROGaty asusie 08.11.2021, 17:18
Nie rozumiesz? nic dziwnego ,capy rogate tak mają.
AsusROG
AsusROG 08.11.2021, 20:26
tłuku wiesz co znaczy skrót ROG czy tylko szczekasz żeby szczekać?
ROGATYcapie
ROGATYcapie 09.11.2021, 09:32
Nie chce mi się z tobą PiSać, tumanie.
AsusROG
AsusROG 09.11.2021, 14:06
Niezły jesteś debil jeśli myślisz że jestem za pis. :v tatuaże maska na ryj i do piwnicy.
Strix
Strix 09.11.2021, 18:13
to pewnie konfederacyjny płaskoziemca, uważaj jak cie zaszczepią to najgorsze co może cie spotkać to to, że Bill Gates ci nakaże załatwiać się w toalecie a nie jak zazwyczaj za domem
AsusROG
AsusROG 09.11.2021, 21:05
z resztą naucz się yebńcu pisać a potem komentuj.
AsusROG
AsusROG 09.11.2021, 20:50
niestety pudło dzięciole.
AsusROG
AsusROG 05.11.2021, 14:52
@ktoś rozbiegnij się a ściana sama cię znajdzie baranie.
Podejrzany
Podejrzany 09.11.2021, 14:38
Pobekujacym jestes ty, gdzie ty sie wychowywales?, kto cie tak wychowal?, ze ci to puszczaja?, ciekawe. Dla mnie ty jestes rzadko spotykanym Pobekujacym i Szczekajacym!!!!.
DECO
DECO 09.11.2021, 18:02
Coś kiepsko z Polską pisownią u Ciebie.
Podejrzany
Podejrzany 09.11.2021, 22:10
A co ty nie rozumiec?, jesli to bylo do mnie.
fvf
fvf 06.11.2021, 12:58
Ty masz ROGi, wal!!
AsusROG
AsusROG 07.11.2021, 15:22
A po Polsku tłuku potrafisz?

Pozostałe