Oławska drogówka i komisarz Lew dziś na drogach

  • 21.11.2021, 10:50 (aktualizacja 21.11.2021, 10:57)
  • Źródło: https://www.facebook.com/policjaolawa
Oławska drogówka i komisarz Lew dziś na drogach
Kierowcy noga z gazu. Policja prowadzi wzmożone działania. W niedzielę 21 listopada 2021 roku przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Już od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze z Ogniwa Ruchu Drogowego w Oławie przypominali jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze.

Korzystając z drogi, niezależnie od tego czy kierujemy pojazdem, czy też jesteśmy pieszymi zawsze pamiętajmy, że to od naszego zachowania, koncentracji, podjętych decyzji i przestrzegania przepisów ruchu drogowego zależy bezpieczeństwo nasze oraz pozostałych uczestników ruchu. Nieprzestrzeganie dopuszczalnej prędkości rokrocznie jest główną przyczyną zdarzeń drogowych. W wypadkach, gdzie przyczyną była nadmierna prędkość ginie największa liczba osób. Pamiętajmy, że za każdym wypadkiem drogowym kryje się ludzki dramat. Dotyka on nie tylko poszkodowanych, ale także sprawców zdarzeń i ich bliskich W Polsce, od kilku lat, główne obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych odbywają się w miejscowości Zabawa koło Tarnowa m.in. przy Pomniku Ofiar Wypadków Drogowych „Przejście”.

Źródło: https://www.facebook.com/policjaolawa

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komarzyca
Komarzyca 21.11.2021, 13:40
Tragedia z tą maskotką... Niech pilnują porządku na drogach lepiej, częściej, więcej a nie robią z siebie błaznów przebierając się za pluszaki jak na festynie. Jadąc mam się zatrzymać i zrobić sobie z nim zdjęcie za 20pln? Bez sensu kompletnie...

Pozostałe