Kolejna dostawa od WOŚP

  • 01.03.2017, 18:47
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oławianin
oławianin 05.03.2017, 11:28
JUREK JESTEŚ WIELKI, a tym którzy ciebie atakują - dziękujemy , bo im bardziej krytykujecie WOŚP tym więcej kasy wpływa na konto . SIEMA!
ko
ko 03.03.2017, 16:42
ooo jakos brak narzekaczy ze jurek to zlodziej .a w styczniu tak te akcje tepiono ze oszusci i wogole.jurek jestes wielki
mama
mama 02.03.2017, 16:38
super że wośp wspiera tylko na co idą pieniądze które płacą mamy za leżenie z dzieckiem w szpitalu.jak zapytałam na co idą pieniądze pani mi odpowiedziała że na łóżeczka i mebelki dla dzieci. i jeszcze zamiast napisu opłata za pobyt w szpitalu zostało napisane darowizna na stowarzyszenie przy oddziale dziecięcym.
Jula
Jula 08.03.2017, 00:12
NFZ płaci tylko za leczenie chorych dzieci .Za pobyt rodziców szpital nie dostaje ani grosza a ponosi straty za korzystanie z mediów ;za wodę,światło,mydło ,papier ,zmianę pościeli.Korzystanie z łóżka jest za darmo.Rodzice korzystają na oddziale z szatni,stołówki,lodówek ,mikrofalówki,czajnika,wyremontowanej łazienki.Dzieci przebywają w wyremontowanych i kolorowych salach,bawią się na pobycie dziennym wyposażonych w kolorowe mebelki,korzystają z komputerów,wyspy edukacyjnej.To jest wszystko za darmo ale dużo kosztowało.Cały czas coś dobrego dzieje się na oddziale.Paczki dla dzieci na Mikołaja,dzień dziecka ,święta. Szkoda,że rodzice nie doceniają też społecznej pracy.Nie wiem z czego to wynika ,że tak łatwo krytykują a tak mało potrafią docenić.Kaźda opłata za pobyt jest bardzo rozważnie wydana.Pamiętajmy że na oddziale przebywają biedni rodzice oraz rodzice dzieci niepełnosprawnych,którzy nie płacą.W uzasadnionych przypadkach mają tez obniżone opłaty.W tych przypadkach szpital ponosi całkowite koszty utrzymania rodziców nie NFZ. Więc warto czasem zastanowić się nad krytyką. Można się zastanowić nad tym,źe obraźamy osoby które są mocno zaangażowane w tworzeniu sprzyjających warunków dla rodziców.Kaźda złotówka jest wydana dla dzieci i rodziców. Do wglądu dokumentacja .
Marta
Marta 03.03.2017, 17:11
Jaka Pani to powiedziała? Z tych pieniędzy kupowane są łóżka dla rodziców, wcześniej remontowana, a teraz nowa łazienka dla rodziców. Odmalowywane sale. Te pieniądze są co do grosza rozliczane. Nikt za te pieniądze kawy i pączków nie kupuje, może być Pani pewna.
mania19
mania19 02.03.2017, 14:02
Super.
02.03.2017, 13:14
Zawsze byłeś i jestes wielki ☺
zadowolona
zadowolona 02.03.2017, 12:57
brawo :) kolorowo i przytulnie, teraz dzieciaczki będą mieć ludzkie warunki w powiatowym szpitalu, brawo Jurek, brawo orkiestra, brawo Wy
morowe
morowe 01.03.2017, 19:26
jurek dziekuje ze jestes.jurek jestes wielki.razem z toba zrobilismy kawal dobrej roboty.

Pozostałe