Trzech zawodników żegna się z Acaną Orłem Jelcz-Laskowice

  • 26.05.2020, 10:02
  • Źródło: Źródło: Informacja Prasowa / Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Trzech zawodników żegna się z Acaną Orłem Jelcz-Laskowice Fot. Jarosław Frąckowiak / Acana Orzeł Jelcz-Laskowice Noel Charrier
Noel Charrier, Gustavo Henrique oraz Marcin Firańczyk od nowego sezonu nie będą reprezentować barw Acany Orła Jelcz-Laskowice w Futsal Ekstraklasie

Wraz z zakończeniem w Futsal Ekstraklasie sezonu 2019/20 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice rozstał się z Noelem Charrier, Gustavo Henrique oraz Marcinem Firańczykiem.

Pierwszy z nich w Orle grał najdłużej. Pochodzący ze Szwajcarii bramkarz, wystąpił w sumie w 48 spotkaniach na najwyższym poziomie rozgrywkowym oraz w pucharze Polski. Przez dłuższy czas był zmiennikiem kapitana zespołu, Macieja Foltyna, lecz w momencie jego niedyspozycji niejednokrotnie pokazywał swoją wysoką wartość między słupkami.

Gustavo Henrique oraz Marcin Firańczyk dołączyli do drużyny z kolei przed minionym sezonem. Brazylijczyk z austriackim paszportem zaliczył 18 występów, w których zdobył w sumie sześć bramek. Z takim samym bilansem bramkowym, lecz jednym spotkaniem więcej, swoją przygodę z Orłem zakończył Firańczyk.

Całej trójce zawodników serdecznie dziękujemy za wysiłek wniesiony do zespołu oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

O dalszych ruchach kadrowych będziemy informować w najbliższych dniach.


 

Źródło: Źródło: Informacja Prasowa / Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe