ZOBACZ "Operację MEKSYK". To ma zachęcić do pracy

  • 08.06.2020, 14:30 (aktualizacja 08.06.2020, 14:55)
  • Źródło: Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu
ZOBACZ "Operację MEKSYK". To ma zachęcić do pracy Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Policja nagrała film wspólnie z uczniami szkoły filmowej. Video ma zachęcić do składania CV

- Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą - czytamy w komunikacie przygotowanym przez zespół prasowy KWP we Wrocławiu. - Do tego uposażenie, które na starcie kariery wyniesie blisko 3880 zł na rękę.

Film zachęcający do pracy w policji zrealizowany został przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie z uczniami Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershot. - Dowiecie się z niego m.in. dlaczego zaraz po dynamicznej akcji policyjnej jeden z zatrzymanych potraktowany został w niestandardowy sposób. Będziecie mieli również możliwość zapoznania się w interesującej formie z założeniami procesu rekrutacji - mówią policjanci.

Jeszcze do niedawna zachęcaliśmy kandydatów do służby w Policji, aby z uwagi na zaistniałą szczególną sytuację, kierowali dokumenty o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji drogą pocztową. Spora część z osób skorzystała z tej możliwości, co w czasie panujących ograniczeń związanych z epidemią dało możliwość wdrożenia w ich przypadku wstępnych działań związanych z procesem rekrutacji. Będą one mogły teraz przystąpić do dalszego etapu postępowania kwalifikacyjnego.

Przyjęte teraz rozwiązania umożliwiają już powrót do klasycznej formy rekrutacji. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1, bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach policji znajdują się pod linkiem poniżej

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS

Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dużo dający w zamian.To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Być może w podjęciu decyzji pomoże zamieszczony poniżej film.

 

 
Źródło: Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Korwinowiec
Korwinowiec 08.06.2020, 22:24
Film ładny dobra fabuła i przesłanie. Lecz słowa przysięgi mnie z szokowały!
Jak można kończyć przysięgę komunistycznym zwrotem! To trzeba natychmiast zmienić. Bo inaczej ZOSTANĄ nam stare zaleciałoscii i będziemy się zwracać do siebie Towarzyszu...

Pozostałe