Najjaśniejsza kometa widoczna na naszym niebie! ZDJĘCIA

  • 09.07.2020, 17:51
  • TuOlawa (AH)
Najjaśniejsza kometa widoczna na naszym niebie! ZDJĘCIA Kuba Małecki
Kuba Małecki nie mógł przegapić tego zjawiska, jakiś czas temu wysyłał zdjęcia polarnych chmur mezosferycznych, nazywanych obłokami srebrzystymi. Teraz też pamiętał o naszych Czytelnikach i zatrzymał w obiektywie kometę Neowise
- Mamy na niebie bardzo jasną kometę, która bije wiele swoich poprzedniczek - pisze Kuba. - Kometa Neowise przez kilka kolejnych dni będzie najlepiej widoczna w swojej podróży w stronę słońca. Wschodzi na północnym wschodzie, nisko na horyzoncie po godzinie 1.00, jednak najlepsze warunki są w granicach 2.00. Jest widoczna pod postacią delikatnej mgiełki. Gorąco zachęcam do obserwacji. Tu zdjęcia z dzisiejszego ranka.
TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe