Norbert Basiura i Ireneusz M. usłyszą dziś wyrok

  • 25.09.2020, 10:52
  • (tk)
Norbert Basiura i Ireneusz M. usłyszą dziś wyrok
Ogromne zainteresowanie mediów

Ogłoszenie wyroku odbędzie się w większej sali, zastosowano specjalne środki ostrożności, zarówno jeżeli chodzi o koronawirusa, jak i bezpieczeństwo. W sali i przed drzwiami jest kilkunastu policjantów. Żeby dostarczyć akta trzeba było skorzystać z wózka, bo to około 90 tomów. Wyrok usłyszymy o 11.30.

(tk)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znamwiem
znamwiem 26.09.2020, 15:09
bo za dzieci 15 letnie odpowiadaja własnie rodzice a w tym wypadku nikt tego tematu nie podnosił do tej pory z Urzędu !!!!!!!
gość
gość 26.09.2020, 02:38
dlaczego obarczacie rodziców że nie powinna tam być, może nie powinna ale była jak inni jej ruwiesnicy 15 letni, pech chciał że alkohol drinki z szampanem dał pozwolenie dla szukajacych w Nowy Rok uciech.Czy rodzice dzwonili do niej z życzeniami po północy nie wiemy, ot chyba nie było wtedy komórek, to fakt. Najwidoczniej dla sprawców w Nowy Rok najważniejsze było złapanie kogoś na szybki sex ale dlaczego tak bestialsko to powinien zbadać biegły psychiatra, czym kierowali się wówczas jakimi negatywnymi emocjami żeby w taki sposób to zrobić. Bo w głowie nie mieli tylko sexu, zaspokojenia i koniec, zrobili tak aby się nie wygadała.Naprawdę żal.

Pozostałe