Dziewczyny bez godzin w nowej hali

  • 23.11.2020, 09:51
  • (tk)
Dziewczyny bez godzin w nowej hali arch. klubu
Piłkarki klubu Bór Zaodrze Oława opublikowały przykry komunikat
- KOBIECEJ PIŁCE MÓWIMY NIE! - czytamy na facebookowym profilu zespołu. - Niestety z przykrością informujemy Państwa, że program "Dziewczyny na murawę" w tym roku już raczej nie powróci. Decyzją Dyrektora Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej Pana Dariusza Witkowskiego, klub Bór Zaodrze Oława nie otrzymał ani jednej jednostki treningowej na nowo wybudowanym zadaszonym orliku, przy ul. Sportowej 1. Jest nam bardzo przykro, ponieważ zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Dziewczyn, jak i ich Rodziców. Nadmienić należy, że zajęcia miały za zadanie promowanie kobiecej piłki nożnej, wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz były całkowicie darmowe. Ponadto w wielu przypadkach były to zajęcia dodatkowe dla młodych Dam, które na co dzień trenowały w swoich macierzystych Klubach. Nie możemy zrozumieć tej jakże krzywdzącej decyzji Pana Dyrektora. Ta decyzja nie uderza w nasz klub, ta decyzja jest wymierzona w dzieci. Mamy nadzieję, że Pan Dyrektor opamięta się i jednak znajdzie się jakiś jeden dogodny termin dla tych cudownych Dziewczyn!
 
Więcej o podziale jednostek treningowych - w papierowym wydaniu "GP-WO".
 
 
(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olavka
Olavka 01.12.2020, 08:26
No nie tylko dziewczyny mają tam zakaz wstępu. Moze warto sie zaintetesować co robi ten pseudo pan dyrektor ktory zamiast umożliwić treningi na nowej hali dając warunki dzieciakom to wybiera sobie komu ją udostępni a komu nie. Na to poszły pieniądze wszystkich Oławian a tylko wybrańcy pana dyrektora mają tam wstęp jak by to była prywatna jego hala. To nie piersza taka sytuacja bo to samo robi ze starą halą i boiskami a stadion stoi pusty "bo nie".
Olek
Olek 23.11.2020, 19:11
Bo Witkowski uważa że to jego pseudohala i może z niej korzystać jedynie czwartoligowa przeciętna szmacianka, co bez przerwy wyciąga łapy po obiekty i dotacje zamiast poszukać pieniędzy choćby w PZPN, tylko do tego trzeba coś prezentować na boisku.
oławianin
oławianin 23.11.2020, 15:40
A jeszcze tak niedawno Pan Burmistrz robiąc sobie foty zapewniał, że tzw. hala będzie służyć wszystkim klubom :):):) gdzie jesteś Burmistrzu!
dla kogo wydano tak pokaźne środki budżetowe pochodzące poniekąd z oławian podatków, coraz wyższych w tym mieście k...!!!
olaf
olaf 24.11.2020, 10:26
Nie pierwszy raz burmistrz mówi jedno a robi drugie. Może czas aby pan Witkowski poszukał innej pracy , np. w klubie piłki nożnej? Tylko w głowie mu piłka nożna i tylko o nią dba. Czy praca w Centrum Kultury Publicznej na tym polega?
Oławianin
Oławianin 23.11.2020, 15:09
te 7dziewcyn to cały ten klub?
dziewcyna
dziewcyna 24.11.2020, 10:29
Jest ich dużo więcej a choćby było 7 "dziewcyn" to MAJĄ PRAWO bo tala sala (trudno to nazwać halą) jest dla wszystkich Oławian.
Widz
Widz 23.11.2020, 10:18
Najpier Champions Oława teraz Zaodrze co to jest za miasto
fan ockf
fan ockf 23.11.2020, 15:41
Raczej co to jest a OCKF !!! nieudolny, zamiast wspierać kluby to rzuca im kłody ...

Pozostałe