Przy głównej drodze...

  • 01.03.2019, 13:10
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Przy głównej drodze...

Kolejne zgłoszenie do rubryki MINUS. - Tak Oława wita i żegna przyjezdnych - pisze do redakcji Maciek. - Tak wygląda ulica Opolska, zatoka na wprost ul. Polnej i tak już od wielu miesięcy...

Śniegu już nie będzie, więc tego nie przykryje. Czas na wiosenne porządki... ***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 04.03.2019, 14:50
ja nie rozumiem po co w takich dziwnych miejscach wywalać śmieci i ryzykować mandat skoro są wysypiska i przyjmują za darmo, ktoś wie dlaczego tak jest?
Jakub
Jakub 02.03.2019, 08:24
1.Wystarczyłaby kamera na narożniku zatoki i po problemie.
2. Często zatrzymuje się tam Policja i mierzy radarem. Nie zauważyli tego i nie zgłaszają do służb miejskich? Dziwne. To tylko świadczy o ich jakości pracy i o obywatelskim nastawieniu.
3. Jak dla mnie to koszty, organizację i likwidację dzikich wysypisk powinna ponosić Spółka Związek Między Gminny Ślęza-Oława. Po co ona powstała? Miało być lepiej. Co robi z pieniędzmi zarobionymi na pośredniczeniu pomiędzy klientem a odbiorą odpadów ? Kolejny twór, który stworzył miejsca pracy i maszynkę do zarabiania. Nikomu niepotrzebny. Jest tylko drożej. Nic się nie zmieniło. Śmieci nadal mieszane. Bo tak lepiej firmie która je segreguje. Jedna wielka ściema. Pzdr.
Mietek
Mietek 01.03.2019, 14:55
Gdzie jest straż miejska?
Za co biorą pieniądze?
LAMA
LAMA 01.03.2019, 14:54
(...) ich kara maxymalna jaką tylko można dać ja jako Lama opluł bym z góry do dołu

Pozostałe