Wojewoda w Środowiskowym Domu Samopomocy

  • 23.01.2021, 11:15
  • Źródło: Gmina Oława
 Wojewoda w Środowiskowym Domu Samopomocy
-Cieszę się, że przekazane wsparcie zostało dobrze wykorzystane i jestem przekonany, że efekt spodoba się pensjonariuszom - stwierdził wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski po odwiedzinach Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej 14 stycznia. Wojewodzie towarzyszył p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata

Gmina Oława dzięki środkom z Budżetu Państwa zakończyła kolejny etap remontu Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej. Wyłonione w postępowaniu przetargowym konsorcjum firm WM-Budownictwo z Barda końcem ubiegłego roku zakończyło gruntowny remont pomieszczeń na piętrze ŚDS oraz modernizację systemu ogrzewania budynku. Na realizację zadania gmina pozyskała w 2020r. dotacje celową z Budżetu Państwa w wysokości 570 tys. zł.

Zakres prac obejmował prace remontowe na piętrze budynku, m.in. dokonano rozbiórkę starych podłóg i położono nowe posadzki, wykonano ścianki działowe, położono tynki i okładziny PCV na podłogach, wykonano toalety na piętrze. Wykonawca przeprowadził również prace związane z modernizacją źródła ogrzewania budynku ŚDS na 3 pompy ciepła powietrze-woda.

Źródło: Gmina Oława

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tolo
Tolo 23.01.2021, 15:31
Z tego spotkania nic nie wynika, lepiej było pochwalić się rozjeżdżonymi , zdewastowanymi wałami przy rzece Oława w Marcinkowicach, gdzie tabuny quadów jeździ od dłuższego czasu po tych wałach. Zamiast w terenie Straż gminna siedzi w cieplym biurze w Oławie , podobnie policja siedzi w ciepłym , w nowym komisariacie, a pan wójt ma pokazowe spotkania z udziałem mediów.
A po wałach w Marcinkowicach jeżdżą już któryś rok z rzędu jak na moto crosie.
Wiem , Pan wójt obieca w kampanii wyborczej ,że oczywiście tym się zajmie po wygraniu wyborów.

Pozostałe