"Istne wysypisko"

  • 21.04.2021, 14:02 (aktualizacja 21.04.2021, 14:09)
  • TuOlawa (AH)
"Istne wysypisko"
Tak to miejsce określił pan Rafał, który przesłał zdjęcia do naszej rubryki MINUS. Liczy, że to coś zmieni, bo taki widok denerwuje

- Przesyłam zdjęcia zaśmieconego terenu przy ul. Serdecznej w Oławie (za My Boxem) - pisze mieszkaniec. - Nie wiem do kogo należy ten teren, czy do miasta czy do osoby prywatnej, ale osobiście uważam taki widok za skandaliczny. Istne wysypisko śmieci. Proszę o zamieszczenie zdjęć do popularnej niestety rubryki MINUS. Może to zmusi miasto do interwencji w sprawie tego śmietniska...

Chcesz zgłosić problem do naszej rubryki MINUS - zrób zdjęcie i krótki opis - wyślij na [email protected]

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał
Rafał 22.04.2021, 12:58
dobra przyznaję się, też wyrzucałem butelki i fakt nie sprzątam po swoim psie ale zamierzam się zmienić bo już idę z workami i będę zbierał. przepraszam was obywatele ul miłej zamierzam przywdziać strój bezdomnego i pouczać innych o zasadach czytosći
Leon
Leon 21.04.2021, 15:25
Jest tam syf, to prawda a w okolicznych krzakach na przeciwko tego miejsca jest jeszcze gorzej , jakie ludzie mieszkają taki porządek mają
Rafał nierób
Rafał nierób 21.04.2021, 14:34
no bez jaj, parę butelek po wiośnie wyskoczyło, przecież jeszcze porządków nie robili ;) jeżeli Pan Rafał tak nie może znieść tego widoku, worek w łapkę i czyn społeczny ;) będzie mógł spać spokojnie a dodatkowo będzie miał jeden dobry uczynek :)
sąsiad rafałka
sąsiad rafałka 22.04.2021, 10:09
Rafał Rafał Rafał...... Rafał..... proponuje Ci zebrać sąsiadów pozbierać butelki to jeszcze zarobisz..... nie upominaj innych jak sam nie sprzątasz chociażby po piesku. Zmiany zaczyna się od siebie
Rafał
Rafał 22.04.2021, 14:18
Pudło, nie mam psa.
Cwiterk
Cwiterk 22.04.2021, 22:39
Rafał masz rozdwojenie jaźni czy jak? 😂😂
ert
ert 22.04.2021, 09:54
Ale kałmuk
Rafał
Rafał 21.04.2021, 17:40
Przejdź się tam i zobacz jaki syf. Na zdjęciach tego nie widać.
A jak nie masz co robić, to sam idź i posprzątaj.
Rafał nierób
Rafał nierób 22.04.2021, 08:18
facet ale tobie to przeszkadza, widocznie sam masz za dużo czasu pajacu ;) znając życie sam tam nieraz ani nie dwa coś wyrzuciłeś
Oburzony
Oburzony 22.04.2021, 10:50
Znając życie? Tak mógł tylko napisać syfiarz, który wyrzuca wszystko gdzie popadnie. Bardzo dobrze pan Rafał zrobił, trzeba tępić takich syfiarzy.
obudzony XD
obudzony XD 22.04.2021, 12:51
oburzeni syfią najbardziej, dawaj dawaj się napędzaj hahahah zacznij tępić siebie jak szkodnika którym właśnie jesteś
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.04.2021, 10:47
Rozumiem PAJACU, że tobie to nie przeszkadza, że takie PAJACE jak Ty robią taki syf w mieście?
Bogaty mieszkaniec
Bogaty mieszkaniec 22.04.2021, 12:53
Wracaj na Domaniów skąd pochodzisz xD syf robią osoby z pieskami...... ciekawe czy nigdy pajacyku nie wyrzuciłeś papierka ;)
Mieszkaniec ? czego mieszkania 40 m2 xD pajac ci na imię
jesteś
jesteś 22.04.2021, 09:53
głupi czy udajesz?
pan społeczniak
pan społeczniak 21.04.2021, 16:59
sprzątać po brudas, a dalej będą robić śmiecić

Pozostałe