Będzię letnia scena muzyczna, zespoły powalczą o nagrodę burmistrza

  • 11.05.2021, 14:56
  • TuOlawa (AH)
Będzię letnia scena muzyczna, zespoły powalczą o nagrodę burmistrza
- Konkurs muzyczny jakiego jeszcze w Oławie nie było! Spróbuj swych sił! - zachęcają Centrum Sztuki w Oławie i UM OŁAWA

Po sukcesie ubiegłorocznych minigrantów kulturalnych Centrum Sztuki w Oławie we współpracy z Urzędem Miejskim (Miasto Oława) ogłaszają konkurs na organizację plenerowych koncertów "Letnia scena muzyczna" o nagrodę Burmistrza Oławy.
Trzy finałowe koncerty odbywać się będą w lecie, w lipcu i sierpniu, na terenie Parku Miejskiego przy stawach na tzw. "scenie letniej".
Zagrają Artyści solowi lub zespoły muzyczne wyłonieni przez mieszkańców w głosowaniu za pomocą ankiety zamieszczonej na profilu Centrum Sztuki w Oławie.
Konkurs rozpoczął się 10 maja.
Zespoły/Artyści z powiatu oławskiego i gmin ościennych mogą zgłaszać się poprzez przesłanie formularza do 27 maja. Następnie, na stronie kultura.olawa.pl i profilu FB Centrum Sztuki w Oławie zaprezentujemy poszczególne zgłoszenia solistów/zespołów, a mieszkańcy w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 8-13 czerwca wyłonią trzech finalistów konkursu, którzy wystąpią na letniej scenie muzycznej. Na tym nie koniec niespodzianek. Po realizacji koncertów jury konkursowe wybierze spośród trójki finalistów ostatecznego zwycięzcę, któremu zostanie przyznana nagroda główna. A jest nią nagroda pieniężna w wysokości 5 tys, złotych. Pozostali finaliści będą mogli skorzystać z muzycznej sesji nagraniowej zrealizowanej w Studiu Nagrań Centrum Sztuki w Oławie. Jest więc o co powalczyć!
Zachęcamy zdolnych wokalistów i zespoły muzyczne z powiatu oławskiego i gmin ościennych do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie "Letnia scena muzyczna" o nagrodę Burmistrza Oławy!
Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszenia dostępne są stronie na http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/konkurs-muzyczny-jakiego-jeszcze-w-olawie-nie-bylo-sprobujesz-swych-sil/

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe