Nigdy w to nie grałeś? To zagraj

  • 13.05.2021, 18:11
  • Źródło: Janików (FB)
Nigdy w to nie grałeś? To zagraj
Jest okazja. - Zapraszamy na turniej boule amatorów i początkujących - informuje janikowski klub. - Zaczynamy odrabiać zaległości.

I dalej:

- Dawno nie organizowaliśmy w Janikowie takiego turnieju. W przedostatni weekend Maja, w niedzielę (23/V) organizujemy turniej dla amatorów o puchar wiosny w Janikowie. Wpisowe jest nietypowe, każdy zawodnik wrzuca do specjalnej skrzynki gadżet o wartości 15-25zł. Po zakończeniu zawodów, zawodnicy w kolejności zajętych miejsc wybierają sobie jeden gadżet ze skrzynki. Oczywiście za czołowe miejsca są puchary. Przekąski i napoje trzeba mieć swoje. Zgłoszenia na e-mail [email protected] lub telefonicznie (665473807). Miejsce - Janików, gmina Oława, boisko. początek zawodów to krótkie szkolenie z przepisów o godzinie 9.30, a o 10.00 start. Dla zawodników nie posiadających własnych kul mamy trochę kompletów do dyspozycji. Powtarzamy datę 23 Maja! godzina 9.30! Zapraszamy!
Informujemy równocześnie, że planujemy, w przyszłości ciekawe zawody w rodzaju biathlonu polegającego na połączeniu Nordic Walking z rzutami na celność kulami boule.

Źródło: Janików (FB)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe