Koncerty i 5 tysięcy nagrody

  • 24.05.2021, 10:07
  • TuOlawa (AH)
Koncerty i 5 tysięcy nagrody
Oława. Konkurs muzyczny jakiego jeszcze nie było! Spróbujesz swych sił? Zgłoszenia do 27 maja!

Po sukcesie ubiegłorocznych minigrantów kulturalnych Centrum Sztuki w Oławie we współpracy z Urzędem Miejskim ogłaszają konkurs na organizację plenerowych koncertów "Letnia scena muzyczna" o nagrodę burmistrza miasta.

Trzy finałowe koncerty odbywać się będą w lecie, w lipcu i sierpniu, na terenie Parku Miejskiego obok dworca PKP w Oławie - na tzw. "scenie letniej" mieszczącej się przy stawach.

Zagrają zespoły muzyczne lub artyści solowi wyłonieni przez mieszkańców w głosowaniu za pomocą ankiety zamieszczonej na profilu facebookowym Centrum Sztuki w Oławie.

Konkurs rozpoczyna się 10 maja. Zespoły/artyści z powiatu oławskiego i gmin ościennych mogą zgłaszać się poprzez przesłanie formularza do 27 maja. Następnie, na stronie kultura.olawa.pl i profilu FB Centrum Sztuki w Oławie opublikowane zostaną poszczególne zgłoszenia solistów/zespołów, a mieszkańcy w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 8-13 czerwca, wyłonią trzech finalistów konkursu, którzy wystąpią na letniej scenie muzycznej.

Na tym nie koniec niespodzianek! Po realizacji koncertów jury wybierze spośród trójki finalistów ostatecznego zwycięzcę, któremu zostanie przyznana nagroda główna. A jest nią czek w wysokości 5 tysięcy złotych! Pozostali finaliści będą mogli skorzystać z muzycznej sesji nagraniowej zrealizowanej w Studiu Nagrań Centrum Sztuki w Oławie. Jest więc o co powalczyć!

Zachęcamy zdolnych wokalistów i zespoły muzyczne z powiatu oławskiego i gmin ościennych do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie "Letnia scena muzyczna".

Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszenia znajdziecie na: www.kultura.olawa.pl.

(kt)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe