Propozycje do Budżetu Obywatelskiego

  • 2 dni temu, 14:28
  • (tk)
 Propozycje do Budżetu Obywatelskiego
Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice przypomina, że do 25 czerwca można zgłaszać propozycje inwestycji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022


Może to zrobić każdy pełnoletni mieszkaniec miasta i gminy J-L. Dla projektów realizowanych w mieście konieczne jest uzyskanie co najmniej 12 głosów poparcia, na wsiach powyżej 500 mieszkańców - czterech, a na wsiach poniżej 500 mieszkańców – dwóch.

Kwota do podziału wynosi 800 tys. zł. 500 tys. zł dla miasta Jelcza-Laskowic, a 300 tys. zł dla sołectw. Koszt inwestycji zgłaszanej dla miasta nie może przekroczyć 250 tys. zł, a dla sołectw 150 tys. zł.

Po 25 czerwca rozpocznie się weryfikacja zadań zgłoszonych do wykonania. Do 31 sierpnia potrwa ich weryfikacja. Zadania przyjęte do głosowania zostaną zaprezentowane od 22 września do 6 października.

 Wszelkie informacje na temat BO 2022 dla Jelcz-Laskowic dostępne na stronie

https://jelcz-laskowice.budzet-obywatelski.org

Zachęcamy do włączenia się ze swoimi pomysłami. Wspólnie zmieniajmy nasze miasto!

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe