Mimo wszystko protest będzie

  • 22.07.2021, 12:12
  • (tk)
Mimo wszystko protest będzie
Choć wydaje się, że lada moment oficjalnie ogłoszona zostanie nowa tymczasowa siedziba Pogotowia Ratunkowego w biurowcu PKS, mieszkańcy nie odwołują protestu

23 lipca o godz. 17.30 rozpocznie się protest "przeciwko likwidacji Pogotowia Ratunkowego w Oławie". Organizują go mieszkańcy ( Lidia Lirsz Kasperska, Maciej Mrozinski i Marek Drabiński). Wczoraj wicestarosta Witold Niemirowski przekazał, że Starostwo Powiatowe będzie chciało zorganizować tymczasową stację PR w biurowcu PKS-u. Ta informacja nie zmieniła jednak planów organizatorów strajku. - Chcemy okazać wsparcie ratownikom medycznym w Oławie - mówi nam jedna z zaangażowanych osób. - Poza tym wiemy, że jeszcze nie wszystko jest pewne.

- Nic nie jest dogadane, to manipulacja - komentuje na facebookowym profilu "Wszystko dla Oławy" Marek Drabiński. - Dyrektor pogotowia, który może podjąć jakiekolwiek decyzję jest na urlopie. Na dogadywanie BBS miał prawie 20 lat. W tym czasie sprzedawał działki kolesiom między innymi wokół szpitala gdzie mogła by powstać podstacja pogotowia. Teraz zostało miejsce prawie w Godzikowicach, podobnie jak dla Sądu...

Wybieracie się na protest? Uważacie, że w obecnych okolicznościach ma on jeszcze sens?

 

 

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 23.07.2021, 13:49
Opuszczam grupę my Olawianie.Nie lubię agresywnych słów.
A karma dopadnie prędzej czy później tych co podle piszą na bliźnich.
Gość
Gość 23.07.2021, 10:27
A kilka osób z grupy , ,myy uławianie , kiedy konsekwencje za obrażanie osob publicznych poniosie.?Jak czytam umieszczone tam komentarze to kara powinna być duża. Screeny porobione i teraz tylko mowę nienawiści w sądzie pokazać i czekać na sprawiedliwą karę.
Fredek
Fredek 23.07.2021, 08:12
Teraz kiedy grunt się pali pod nogami.........ożywili się.Ale pracują
NIE- dla wyprzedawania mienia mieszkańców
NIE- dla wyprzedawania mienia mieszkańców 23.07.2021, 07:13
A dlaczego pogotowie nie powstanie na pięknej działce po byłych warsztatach? Samo centrum. Idealne miejsce. Warto zrezygnować ze sprzedaży Panie Starosto. Pieniądze wydadzą sie raz, dwa, a tak mienie będzie służyć mieszkańcom.
Anonim
Anonim 23.07.2021, 05:49
Jak w tym mieście może być dobrze, jak nawet radna z platformy wygrała dzięki temu, że protestowała przecìw masztowi telefonii komórkowej i nie wszyscy radni chcą się szczepić. Ciemnota straszna. Po prostu za*** i tak mieszkańców patrzą z metropolii wrocławskiej
Gość
Gość 23.07.2021, 10:34
A w tym mieście psycholog jest administratorem grupy ,gdzie komentarze pełne są mowy nienawiści .Przecież dla innych psychologów to z pewnością wielke zaskoczenie i smutek bo oni w ten sposób mogą stracić zaufanie w społeczeństwie. Psycholog ma pomagać człowiekowi a nie angażować się w działalność grupy,gdzie dużo przemocy słownej.
Brunner
Brunner 22.07.2021, 22:25
Kto celowo spycha Oławę na boczny tor cywilizacyjny ? Ludzie obudżcie się bo za pare chwil Oława będzie cywilizacyjnym za***m !!
kris
kris 23.07.2021, 07:35
odpowiadam
władza BBS-PiS

Pozostałe