Mistrzostwa w petanque u nas

  • 22.09.2021, 09:18 (aktualizacja 22.09.2021, 09:21)
  • Źródło: UM Oława
Mistrzostwa w petanque u nas fot. KS Petanque Oława
18 i 19 września na oławskim bulodromie przy ul. Rybackiej rozgrywane były Mistrzostwa Dolnego Śląska w Petanque oraz IV Memoriał Adama Młotka.
W pierwszych Mistrzostwach Dolnego Śląska, oprócz nagród finansowych dla 4 czołowych drużyn oraz tradycyjnych pucharów dla 3 najlepszych drużyn, z zawodnicy walczyli o okazały puchar przechodni. Pierwszymi Mistrzami Dolnego Śląska w Petanque zostali: Błażej Twardowski oraz Franciszek Antoni Giżycki reprezentujący Myślenicki Klub Petanque. Drugie miejsce zajęli Marek Maćkowiak i Leszek Złotowski – Śremski Klub Petanque. Miejsce trzecie Kazimierz Jacak i Kazimierz Urbaniak – SRS Dęby Wałbrzych W niedzielę o puchary i nagrody finansowe rywalizowano w IV Memoriale Adma Młotka. Podium zawodów zdominowane zostało przez zawodników wrocławskiego Sokoła: Łukasz Antczak i Tomasz Grzelak – OKS Sokół Wrocław, Paweł Pieprzyk i Mateusz Wojna – OKS Sokół Wrocław, Katarzyna Błasiak – OKS Sokół Wrocław, Piotr Błasiak – KSP Broen Karo Dzierżoniów. Gratulujemy! Zawody otworzył burmistrz Oławy Tomasz Frischmann, który również wręczył puchary najlepszym zawodnikom. Współorganizatorem zawodów był Urząd Miejski w Oławie.
Źródło: UM Oława

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 22.09.2021, 22:09
Od kiedy Myślenice i Śrem leżą na Dolnym Śląsku?

Pozostałe