Kapitan Terlecki wicemistrzem Polski

  • 27.09.2021, 12:23
  • (tk)
Kapitan Terlecki wicemistrzem Polski
Podczas Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Siedlcach klub Fighter Jelcz-Laskowice oraz KP PSP w Oławie i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w J-L reprezentował st. kpt. Damian Terlecki. Znów spisał się świetnie

W czerwcu wygrał Puchar Polski, a tym razem niewiele zabrakło do kolejnego pierwszego miejsca. W walce o złoto zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem gospodarzy, który jest zawodowcem od 2010 roku, a ponadto ma za sobą kilkadziesiąt starć amatorskich. Postawił więc trudne warunki, ale Damian utrzymywał przewagę punktową u wszystkich sędziów przez połowę walki, jednak został zdyskwalifikowany za nadmierny kontakt (formuła kick-light). Ostatecznie skończył więc ze srebrnym medalem.

- Według mnie to kontrowersyjna decyzja, gdyż obaj zawodnicy utrzymywali podobne tempo walki, ale z sędziami się nie dyskutuje, także pozostaje drugie miejsce i tytuł wicemistrza kraju - mówi trener Damiana Przemysław Walków. - Pracujemy dalej i szykujemy się na kolejne wyzwania.

(tk)

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe