Nagrodzili mistrzynię

  • 25.10.2021, 11:17
  • (tk)
Nagrodzili mistrzynię fot. archiwum MG-Z LZS
Rada Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS uhonorowała Monikę Małkowską, która we wrześniu została mistrzynią Polski w sportach sylwetkowych w kategorii wellness

Szereg nagród wręczył Aleksander Bajsarowicz z zarządu M-GZ LZS Jelcz-Laskowice. Potem Monika Małkowska przybliżyła członkom Rady kulisy treningów i przygotowań do wrześniowych zawodów. Opowiedziała także o planach na kolejne, sportowe lata. Nie brakowało pytań dotyczących dyscypliny, którą z sukcesami uprawia. Chętnie na wszystkie odpowiedziała, także na te, które dotyczyły wyrzeczeń w życiu prywatnym i kosztów, które musiała ponieść, podczas walki o sukces.

Mieszkanka Jelcza-Laskowic planuje stworzenie sekcji młodzieżowej w ramach klubu LZS Wonder Jelcz-Laskowice, złożonej z dziewcząt w wieku 10-16 lat. W celu łatwiejszego kontaktu z mistrzynią, osoby zainteresowane współpracą mogą dzwonić pod numer 733-361-239. Pomysł został zaakceptowany przez Radę, która zadeklarowała wsparcie finansowe.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 27.10.2021, 09:25
Napisałem komplement i admin mi zablokował, co za gość
cześ
cześ 26.10.2021, 13:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Adam
Adam 25.10.2021, 11:50
Obrzydliwe

Pozostałe