Ogień zabrał wszystko

  • 02.12.2019, 08:39
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Ogień zabrał wszystko

Przypominamy, że trwa zbiórka pieniędzy na remont mieszkania dla rodziny Gąsieńców. Piotr i Małgorzata od lat związani z Oławą stracili dorobek życia. Nauczyciele z oławskiej szkoły muzycznej potrzebują Waszej pomocy. 5 listopada wybuchł pożar, który zmienił ich życie. Do tej pory zebrano blisko 39 tys. zł ze 100 tys. zł

Na portalu https://zrzutka.pl/6gween trwa zbiórka pieniędzy na remont mieszkania:  „Cała rodzina Gąsieńców jest związana z muzyką. Każdy gra na instrumencie. Tereska (15 lat) jest wiolonczelistką – jak mama a Franek (11 lat) gra na fortepianie – tak jak tato. Kształcą się w OSM I i II st. we Wrocławiu. Rodzice są nauczycielami szkole muzycznej. 5 listopada 2019 roku stała się tragedia. Na dachu budynku, tuż nad mieszkaniem rodziny wybuchł pożar. W wyniku akcji gaśniczej stracili cały dobytek. Piana gaśnicza zalała całe mieszkanie i zniszczyła cały dorobek życia. Zniszczeniu uległy m.in.: ubrania, wszystkie meble, pianino, pianino cyfrowe, bogata biblioteka nutowa, książki, płyty i pamiątki rodzinne i całe wyposażenie. Mieszkanie nadaje się do gruntownego remontu, który potrwa bardzo długo z powodu braku dachu i niesprzyjającej pory roku. Swój DOM kupili na kredyt, który muszą spłacać jeszcze 19 lat a obecnie nie mogą w nim mieszkać. W wyniku pożaru ucierpiało ponad 20 rodzin, a suma ubezpieczenia nie pokryje wszystkich kosztów. Pomóżcie wyremontować i wyposażyć ich mieszkanie, by mogli na nowo w nim żyć i spełniać swoje pasje.

Chcesz pomóc wpłać: https://zrzutka.pl/6gween

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KaziK
KaziK 02.12.2019, 18:56
Skoro kupili mieszkanie na kredyt to musieli mieć ubezpieczenie od wszystkiego i to na 100%. Przecież bank był zabezpieczony na 100% wiec o co chodzi??

Pozostałe